Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • Відбулося чергове засідання Політвиконкому СПУ

  Відбулося чергове засідання Політвиконкому СПУ

  Неділя, 10 вересня 2017, 09:03
 • ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

  ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

  Вівторок, 05 вересня 2017, 18:03

Соціалісти у ВР привітали Сергія Капліна з обранням головою СПУ

МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

«ЗА ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ»

Маніфест соціалістів, соціал-демократів

І профспілок України

Чверть століття неоліберальних експериментів в Україні прогнозовано призвели до масового зубожіння і катастрофічного скорочення населення, руйнації соціально-економічної сфери, у глухий кут на шляху розвитку нашої країни, як суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.

Детальніше...

Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

В столице состоялся Всеукраинский съезд социалистов. Более 2000 участников собрались в Октябрьском дворце, чтобы избрать новое руководство старейшей отечественной политсилы - СПУ и провозгласить о создании блока «За простых людей». Делегаты единогласно проголосовали за Сергея Каплина - теперь он возглавляет Соцпартию и поведет новосозданное объединение левых на выборы всех уровней.

Детальніше...

Спільне засідання Політвиконкому СПУ та Політради СДП

Під головуванням М.Садового 9 вересня 2017 р. відбулося спільне засідання Політвиконкому Політради Соціалістичної партії України та Політради Соціал-демократичної партії. Розглянуто та затверджено план підготовки та проведення Об’єднаного з’їзду соціалістів, соціал-демократів та профспілок, який відбудеться 30 вересня 2017 р. Прийнято звернення до усіх лівих та лівоцентристських партій приєднатися до Об’єднаного з’їзду зі створення Блоку соціалістів, соціал-демократів та профспілок з підготовки до наступних виборів Президента України та депутатів усіх рівняв.

Детальніше...

Відбулося чергове засідання Політвиконкому СПУ

У м. Києві 9 вересня 2017 р. відбулося чергове засідання Політвиконкому Політради Соціалістичної партії України. Розглянуто питання про завдання з забезпечення організаційного та юридичного супроводу з проблеми: добитися від Міністерства юстиції України рішення Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 р., яким зобов’язано мінюст взяти до відому рішення ХХ з’їзду СПУ (ліквідація посади Лідера СПУ, зміни до Статуту СПУ, занесення до єдиного державного реєстру Голови СПУ М.Садового).

Детальніше...

Лідери Соціалістичної та Соціал-демократичної партій на Донеччині

Після нелегкого нічного переїзду з Києва до Костянтинівки Донецької області 3 вересня 2017 р. Голова Соціалістичної партії України Микола Садовий та Лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін зустрілися з партійним активом області.

Детальніше...

ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

Третього вересня 2017 р. Голова СПУ Микола Садовий та Лідер Соціал демократичної партії Сергій Каплін – народний депутат України зустрілися з активом Луганської обласної організації СПУ. М.Садовий поінформував присутніх про ситуацію навколо СПУ, що штучно створено вседозволеністю політичний рейдерів Ківою-Петренком-Аваковим. «У партії не існує внутрішніх антагоністичних проблем, немає розколів. Ніхто не побіг ні у ППС Кожари, ні до партії Мороза. У нас немає зрадників. Про це свідчать проведені зустрічі у 20 обласних парторганізаціях СПУ. Проте за СПУ воюють ті, які нездатні будувати правову державу. Раз воюють – значить є у СПУ великі потенціальні можливості».

Детальніше...

Зустріч керівництва Соцпартії з партійним активом у Чернівцях

27 серпня 2017 р. відбулася зустріч партійного активу Чернівецької обласної організації Соціалістичної партії України з заступником Голови СПУ Василем Сільченко та Лідером Соціал-демократичної партії України Сергієм Капліним – народним депутатом України.

Детальніше...

Не допустимо рейдерського захоплення СПУ! Неонацизму – НІ!

26 серпня 2017 р. у Будинку профспілок м. Запоріжжя відбулася зустріч активу Запорізької обласної організації Соціалістичної партії України з Головою Соціалістичної партії України Миколою Садовим та Лідером Соціл-демократичної партії Сергієм Капліним – народним депутатом України.

Детальніше...

ХЕРСОНСЬКІ СОЦІАЛІСТИ ЗУСТРІЛИСЯ З ГОЛОВОЮ СПУ М.САДОВИМ ТА ЛІДЕРОМ СДП С.КАПЛІНИМ

Зустріч відкрив перший секретар Херсонського обласного комітету Соціалістичної партії України В.Висовень. Він здійснив аналіз діяльності обласної партійної організації і визначив найближчі завдання.

Детальніше...

З Днем Незалежності!

Шановні співвітчизники, дорогі товариші!

26 років тому Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України, що його підтримав наш народ на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року понад 90-а відсотками голосів.

Ідея державної незалежності приваблювала широкі верстви населення як право бути господарями на своїй землі, вільно жити, сповідувати власні традиції, як спосіб вирішення назрілих соціальних проблем, як шлях до кращого життя.

Детальніше...

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon