Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • 30 років Соціалістичній партії України

  30 років Соціалістичній партії України

  Неділя, 28 листопада 2021, 19:28
 • Засідання Політвиконкому

  Засідання Політвиконкому

  Середа, 20 жовтня 2021, 16:59
 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28

Заява Голови Соціалістичної партії України

На сторінках фейсбуку за 24 червня 2021 р. появилася резолюція круглого столу Політичної партії «Соціалісти» та Оргкомітету Соціалістичної партії України «Чверть століття Конституції України. Соціальна держава: міфи чи реальність». Проводити заходи – це внутрішня справа будь якої партії. Резолюція підписана Головою політичної партії «Соціалісти» Є.Анопрієнком, хоч у реєстрі Міністерства Юстиції України значиться головою Л.Кожара. Та це не основне, від перестановки доданків сума не змінюється – обидва, згідно їх біографічних даних, із Партії регіонів В.Януковича. Ще у 2014 р. зробили спробу відірвати від Соціалістичної партії України хоч частину обкомів, райкомів, міськкомів – нічого не вийшло.

У пройдешні роки офіційне керівництво СПУ провело близько 10 зустрічей з Л.Кожарою та його заступниками, були круглі столи. Але СПУ не по дорозі з тими, хто має своєрідне відношення до Кримської проблеми, війни на Донбасі, намагання домінувати у міжпартійних відносинах, наявні діаметрально протилежні Статутні ідеології та ін. З цього приводу було зроблено відповідну заяву. Це історія.

Можна було б не звертати уваги на такі повідомлення, якби не було нахабної брехні. Є.Анопрієнко стверджує, що є якийсь оргкомітет від Соціалістичної партії України, що брав участь у круглому столі. Як Голова Соціалістичної партії України, визнаний рішенням Вищого Апеляційного Суду України, заявляю, що таке твердження є спотворенням дійсності – брехнею. Будь який керівний орган СПУ не створював ніяких оргкомітетів і не надавав нікому повноважень представляти його, а тим більше підписувати за Соціалістичну партію України під резолюціями та маніфестами.

 

         Голова Соціалістичної партії України            М.Садовий

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon