Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • 30 років Соціалістичній партії України

  30 років Соціалістичній партії України

  Неділя, 28 листопада 2021, 19:28
 • Засідання Політвиконкому

  Засідання Політвиконкому

  Середа, 20 жовтня 2021, 16:59
 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28

З Днем народження СПУ!

Шановні однопартійці, дорогі співвітчизники!

Політвиконком Політради Соціалістичної партії України щиро вітає всіх справжніх соціалістів і наших прихильників зі знаменним святом – Днем створення Соціалістичної партії України!

Найважливішими цінностями для людей завжди були, є і будуть мир, свобода, рівність, демократія і солідарність. Це основоположні принципи, котрі впродовж 29 років історії сповідує Соціалістична партія України – партія європейського демократичного соціалізму. Так сталося, що сьогодні СПУ – перша в Україні лівоцентристська політична сила, ровесниця новітньої української незалежності, у боротьбі з владою змушена захищати право на своє існування.

 

Попри всі перепони влади у відновленні юридичного статусу СПУ наша позиція чітка і послідовна – в найтяжчі моменти, коли багатьом здавалося, що все втрачено, ми зберегли нашу СПУ і тепер докладаємо зусиль, щоб крок за кроком відновлюючи її авторитет, повернутися в авангард українського політикуму. Впродовж трьох років проводиться напружена робота з Міністерством юстиції, Генеральною прокуратурою, Офісом Президента в частині виконання ухвали Вищого Адміністративного Суду України від 13 червня 2017 р. Нинішня влада все робить, аби не допустити в Україні розвиток лівих і лівоцентриських партії. Така сутність так званої демократії капіталізму. Проте слід вистояти і тут. Політичні прагматики, що прийшли до влади в результаті кривавих подій 2013–2014 років, а після них нинішня влада не втомлюються твердять про необхідність системних реформ, натомість економіка країни продовжує балансувати на межі краху. Тотальна корупція, з якою ніхто не бореться, злочинність, війна на сході, якій не видно кінця-краю, невпинне зростання цін на продукти і товари першої необхідності, тарифи та комунальні послуги при зниженні реальних доходів абсолютної більшості населення, неспроможність організувати боротьбу з COVID-19 – ось далеко не всі тяжкі реалії нашого сьогодення.

За цих обставин ми, істинні соціалісти, заявляємо про необхідність кардинальної зміни влади. Здолати бідність, забезпечити кращі, мирні перспективи, процвітання України й її народу може лише влада лівоцентристських політичних сил шляхом розбудови суспільства соціальної справедливості, суспільства, де панують принципи європейського – демократичного соціалізму.

У цей надскладний для нас час закликаю всіх, не втрачати віру в нашу Перемогу, бути не байдужими, не стояти осторонь в очікуванні, чим закінчиться наша боротьба за СПУ, а продовжувати організаційно-партійну роботу в умовах, що склалися. Сьогодні у всіх регіонах України підбиваються підсумки участі членів СПУ та наших прихильників у щойно проведених виборах до місцевої влади і позитивні результати в ряді областей є.

Переконаний, що ми відродимо СПУ – істинну лівоцентристську політичну силу – партію демократичного європейського соціалізму для подальшої плодотворної діяльності на благо України та її народу.

Зі святом, товариші!

 

Голова Соціалістичної партії України

Микола САДОВИЙ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon