Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • 30 років Соціалістичній партії України

  30 років Соціалістичній партії України

  Неділя, 28 листопада 2021, 19:28
 • Засідання Політвиконкому

  Засідання Політвиконкому

  Середа, 20 жовтня 2021, 16:59
 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28

Для широко заплющених очей

В Українітриваєперманентна епопея з прийняттям  законів, що життєво важливі, як для держави в цілому, так і для кожного окремого взятого  громадянина. Саме це спричинило зібратися разом представників  різних політичних партій, громадських та профспілкових організацій Черкащини   5 лютого в приміщенні обласної ради ветеранів.

Перетворення землі сільськогосподарського призначення на товар, законопроект «Про працю»,  Виборчий кодекс, проблеми, що виникли через реформування системи освіти та в галузі медицини – ці та інші питання стали предметом обговорення на зібранні.

-          Нинішня влада наполягає на прискореному перетворенні землі сільськогосподарського призначення в товар.    Переконаний, що товарний статус землі в наших реаліях невідворотно означає втрату найбільшого загальнонародного багатства, власне здачу території країни, - сказав Голова Черкаської  обласної організації  Всеукраїнської спілки власників земельних та майнових паїв Михайло Комісар.

-           Отже, не треба дурити   український народ  так званими ефективними  запобіжними заходами для збереження землі, зокрема зайвим, фальшивим референдумом щодо купівлі землі іноземцями.  

Під час обговорення земельного питання присутні ознайомилися з відкритим  листом до народу України “Збережемо найбільше національне багатство!” , що  був направлений Леонідом Кравчуком, Олександром Морозом та Вітольдом Фокіним на адресу керівників держави та одноголосно підтримали їх вимогу до влади про проведення референдуму з корінним питанням: “Ви згодні з перетворенням у предмет купівлі-продажу української землі сільськогосподарського призначення?”

Виступаючи перед присутніми, Голова   Федерації профспілок Черкаської області  Петро Шевченко зазначив, що  ініційований Кабінетом міністрів законопроекту «Про працю» був внесений до парламенту на розгляд 28 грудня минулого року. Але ж навіть побіжного погляду на положення  цього документу досить, щоб зрозуміти - він істотно знижує захищеність працівників перед роботодавцями:

-           Цим законопроектом передбачено 12-годинний робочий день, урізані права самотніх матерів і жінок з дітьми, відкривається простір для свавілля роботодавців, звужені можливості незалежних профспілок, тощо.                                                                                                         

Він наголосив на тому, що хіба можна досягнути економічного процвітання, якщо будуть задовольнятися лише інтереси власників капіталу — роботодавців, а потреби найманих працівників, які примножують цей капітал, будуть на другому плані? Безумовно ні!

-          Україна та Європейський Союз домовилися посилювати діалог та співробітництво для реалізації політики зайнятості та забезпечення гідної праці. Якщо ми прямуємо до ЄС, то такі домовленості мають бути орієнтиром при обранні шляхів розвитку держави, - додав Петро Васильович.

Обговоривши  питання порядку денного, осередки політичних партій, громадських та профспілкових організацій   Черкащини  прийняли  Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України з питань, що стосуються  ринку землі, законопроекту  «Про працю» та виборчого законодавства.

Також було запропоновано     організаціям політичних партій, громадських та профспілкових організацій інших областей  підтримати   звернення  Черкащан.

Сергій Малиновський

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon