Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • 30 років Соціалістичній партії України

  30 років Соціалістичній партії України

  Неділя, 28 листопада 2021, 19:28
 • Засідання Політвиконкому

  Засідання Політвиконкому

  Середа, 20 жовтня 2021, 16:59
 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28

З Днем народження СПУ!

Шановні однопартійці, дорогі співвітчизники!

Політвиконком Політради Соціалістичної партії України щиро вітає всіх справжніх соціалістів і наших прихильників зі знаменним святом – Днем створення Соціалістичної партії України!

Найважливішими цінностями для людей завжди були, є і будуть мир, свобода, рівність, демократія і солідарність. Це основоположні принципи, котрі впродовж 28 років історії сповідує Соціалістична партія України – партія європейського демократичного соціалізму. Так сталося, що сьогодні СПУ – перша в Україні лівоцентристська політична сила, ровесниця новітньої української незалежності, у боротьбі з владою змушеназахищати право на своє існування.

Попри всі перепони влади у відновленні юридичного статусу СПУ наша позиція чітка і послідовна – в найтяжчі моменти, коли багатьом здавалося, що все втрачено, ми зберегли нашу СПУ і тепер докладаємо зусиль, щоб крок за кроком відновлюючи її авторитет, повернутися в авангард українського політикуму.

Нині проводиться напружена робота з Міністерством юстиції, Генеральною прокуратурою в частині виконання ухвали Вищого Адміністративного Суду України від 13 червня 2017 р. Тож закликаю всіх, не втрачати віру в нашу Перемогу, бути не байдужими, не стояти осторонь в очікуванні чим закінчиться наша боротьба за СПУ, а продовжувати організаційно-партійну роботу в умовах, що склалися. Сьогодні у всіх регіонах України проводяться партійні заходи з нагоди Дня створення Соціалістичної партії України.

Переконаний, що ми відродимо СПУ – істинну лівоцентристську політичну силу – партію демократичного європейського соціалізму для подальшої плодотворної діяльності на благо України та її народу.

Зі святом, товариші!

 

Голова Соціалістичної партії України                               Микола САДОВИЙ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon