Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Соціалістична партія України звернулася до гаранта Конституції

Президенту України

ЗеленськомуВ. О.

м. Київ, вул. Банкова, 11

Шановний Володимире Олександровичу!

Ми, народні депутати України 2-6 скликань, змушені звернутися до Вас, як гаранта додержання Конституції України, з проханням захистити конституційні права і свободи сотень тисяч громадянин України – прихильників і членів Соціалістичної партії України.

Суть справи.

Майже 5 років тому, 21 червня 2014 року відбувся ХХ з’їзд Соціалістичної партії України, на якому було переобране керівництво партії, внесено зміни до Статуту СПУ. Водночас звільнений з посади Лідера СПУ гр. П.І.Устенко відмовився виконувати рішення з’їзду, за допомогою корупційних зв’язків у органах юстиції організував рейдерське захоплення центрального офісу СПУ в м. Києві та викрав установчі документи партії. У зв’язку з цим 12 липня 2014 року Політрада СПУ виключила його з партії.

В той же час Державна реєстраційна служба України незаконно відмовилася реєструвати рішення ХХ з’їзду (Наказ № 467 від «Про відмову у взятті до відома інформації про зміни до статуту та у складі керівних органів Соціалістичної партії України»). Соціалістична партія України оскаржила в судовому порядку вищенаведений наказ.   22 січня 2015 року Окружний адміністративний суд м. Києва визнав дії Державної реєстраційної служби протиправними, зобов’язавши її взяти до відома інформацію про зміни до Cтатуту та у складі керівних органів СПУ, прийнятих на ХХ з’їзді 21 червня 2014 року. Натомість, відмовляючись виконувати дану постанову, Міністерство юстиції України разом з гр. П.І.Устенком влаштували судову тяганину, яка закінчилася лише 13 червня 2017 року, коли Вищий адміністративний суд України підтвердив чинність постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 січня 2015 року.

Тим самим було засвідчено, що всі дії гр. П.І.Устенка від імені СПУ з моменту його відсторонення ХХ з’їздом 21 червня 2014 року з посади Лідера СПУ є такими, що не мають жодної юридичної сили. Та, незважаючи на це, Міністерство юстиції України до цього часу не виконало ухвали Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 року. Натомість, чиновники органів юстиції, усвідомлюючи протизаконність своїх дій після рішення ВАСУ від 13.06.2017, на основі сфальсифікованих гр. П.І.Устенком документів зареєстрували Головою СПУ гр. І.В.Киву та продовжують здійснювати протиправні реєстраційні  дії щодо СПУ та її організацій на підставі документів, сфабрикованих гр. І. Кивою.

Зазначені правопорушення мають ознаки злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України, зокрема ст. 205(1) «Підроблення документів, що подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи – підприємця» та ст. 366 «Службове підроблення». На цій підставі 11 березня 2017 року Політрада СПУ  звернулася до правоохоронних органів з вимогою вжити заходів для притягнення гр. П.І.Устенка до кримінальної відповідальності, у зв’язку з чим щодо нього було відкрито кримінальне провадження. Склалася надія, що гр. П.І.Устенко і його спільники нарешті отримають заслужене покарання, а СПУ будуть створені умови, необхідні для статутної діяльності в інтересах народу України. Однак замість цього, посадовці Мінюсту на основі нових сфальшованих документів 24 січня 2018 року зареєстрували гр. І.В.Киву одноосібним керівником СПУ. 

Таким чином, протизаконні дії Міністерства юстиції України впродовж 5 років в частині невиконання судових постанов щодо реєстрації змін у керівництві та Статуті СПУ у відповідності з рішеннями ХХ з’їзду СПУ від 21 червня 2014 року унеможливили участь СПУ в парламентських виборах 2014 року, місцевих виборах 2015 року та виборах рад новостворених територіальних громад, що відбулися за весь цей період. Проблема не вирішена й напередодні дострокових парламентських виборів 2019 року. Є всі підстави звинувачувати чиновників Мінюсту в злочинах, передбачених ст. 170 Кримінального кодексу України "Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій", в порушенні конституційних прав громадян України на свободу об'єднання у політичні партії для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних інтересів.

Інформуючи про незаконні дії посадовців Міністерства юстиції України, які порушують конституційні права громадян на свободу об’єднання в політичні партії, вільне вираження своїх поглядів і переконань, зокрема, невиконання Міністерством юстиції України ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 січня 2015 року щодо взяття до відома інформації про зміни до статуту та у складі керівних органів СПУ, прийнятих на ХХ з’їзді 21 червня 2014 року, 

ми звертаємося до Вас, як до гаранта додержання Конституції України,з проханням захистити конституційні права і свободи сотень тисяч громадянин, прихильників і членів Соціалістичної партії України – партії європейського демократичного соціалізму.

Підтримавши Вас на виборах 2019 року, ми заявляємо про готовність долучитися до реалізації запропонованого Вами, як новообраним керівником держави,  плану побудови України майбутнього.

 

 

Народні депутати України 2-6 скликань

Володимир Левцун

Микола Садовий

Степан Бульба

Василь Сільченко

Леонід Мордовець

Василь Богачук

Члени Політвиконкому Олександр Дубінський

                                               Петро Тігунов

                                               Валентина Петрук

                                               Тетяна Одінцова

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon