Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Засідання Політвиконкому Політради Соціалістичної партії України

У Полтаві відбулося чергове засідання Політвиконкому Політради Соціалістичної партії України. З інформацією про окремі оцінки суспільно-політичної ситуації в державі після президентських виборів та визначення подальших дій СПУ виступив Голова СПУ М.Садовий, члени Політвиконкому С.Бульба, В.Сільченко, Л.Мордовець, П.Тігунов, О.Дубінський, В.Левцун. За результатами президентських виборів 2019 р. в країні склалася ситуація, яка переконливо доводить, що незважаючи на наявні розбіжності та різні політичні погляди громадяни України і політичні сили в першому і другому турах дружно проголосували проти тієї політичної системи, яка сформувалася в Україні.

Політвиконком прийшов до висновку, що непередбачуваних подій не сталося. Дії нового Президента України знаходяться в суперечності зі старим складом Верховної Ради, що й визначає подальшу ситуації. Розпочалася активна підготовка до чергових парламентських виборів. Розвиток політичної системи, громадсько-політичних організацій і партій, а також їх конкуренція за утвердження власного шляху суспільного розвитку не можуть носити деструктивного характеру щодо питань державного будівництва.
Соціалістична партія України навіть в умовах відкритих політичних репресій, здійснює свою діяльність, орієнтовану на соціальний та політичний прогрес. До цієї роботи долучаються молоді, ерудовані й професійні люди. Проведена після президентських виборів звірка структур СПУ показала життєздатність партії, її активу в усіх без виключення обкомах, міськкомах, райкомах, первинних партійних організаціях. СПУ готова до активного політичного життя в рамках суворого дотримання вимог Конституції та Законів України, й у цьому зв’язку Політвиконком, широкий партійний актив звертаються з листом до Президента України В.Зеленського, як гаранта Конституції України, вирішити створену попередньою владою юридичну проблему СПУ та ряду інших політичних сил, які зазнали репресій, чим продемонструвати всій країні і світу, що в Україні закінчується ера політичного беззаконня, взято курс на реалізацію верховенства права. Законне рішення Вищого Адміністративного Суду України від 13 червня 2017 р., яким зобов’язано Міністерство юстиції України взяти до відому зміни до Статуту СПУ та занести до ЄДР обране на ХХ з’їзді СПУ керівництво партії, має бути негайно виконано. Інакше правової держави немає.
У частині підготовки до парламентських виборів Політвиконком Політради СПУ проводить консультації з політичними діячами щодо можливих варіантів участі СПУ у виборах народних депутатів України на взаємовигідних умовах. Розглянуто варіанти самовисунення активістів СПУ по мажоритарних округах, де такі можливості є.

Прес-служба Політвиконкому Політради СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon