Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • 30 років Соціалістичній партії України

  30 років Соціалістичній партії України

  Неділя, 28 листопада 2021, 19:28
 • Засідання Політвиконкому

  Засідання Політвиконкому

  Середа, 20 жовтня 2021, 16:59
 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28

Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

ПОСТАНОВА

з’їзду партійного активу Соціалістичної партії України

від 12 січня 2019 року

Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

         Протягом останніх років Соціалістична партія України веде свою діяльність в умовах безпрецедентного тиску з боку чинної влади, яка всупереч нормам законів та рішенням судових органів через Мінюст де-факто усунула СПУ від прямої участі в політичних процесах. СПУ та її прихильники нині не лише позбавлені конституційних прав на участь у виборах усіх рівнів, а й зазнають дискредитації від владно-злочинного угруповання, котре на основі фіктивних документів здійснило державну реєстрацію неадекватної особи головою СПУ, вчинило рейдерське захоплення партійної власності. Спроби обраного на ХХ з’їзді керівництва СПУ відновити умови для нормальної діяльності партії, в тому числі делегуванням 30 вересня 2017 року народному депутату України С.М.Капліну повноважень Голови СПУ, не призвели до позитивного результату.

         Ситуація з СПУ, а також деякими іншими політичними партіями відображає загальну картину руйнації правової системи в Україні. Під впливом безвідповідальної пропаганди привласнених олігархами ЗМІ в суспільстві формується викривлена картина світу з примітивних відповідей на складні питання сьогодення. Системний підхід до аналізу дійсності витісняється набором гучних беззмістовних лозунгів. Природна реакція людей на жахливі результати неоліберальних реформ пригнічується загрозою ультраправого терору, реальні ж винуватці соціально-економічної катастрофи у передвиборчий період традиційно групуються за спинами більш рейтингових політиканів, готуючись до нового циклу пограбування українського народу.

         Сьогодні Україна, як ніколи, потребує кардинальних соціально-економічних і політичних змін, розвороту суспільно-політичного дискурсу від націоналістично-хуторянського порядку денного до суспільно-прогресивної стратегії розвитку, побудови справедливого суспільного ладу, соціальної, правової, демократичної держави, що є можливим тільки за умови приходу до влади лівоцентристських сил за взірцем провідних країн Європи. При цьому ми, істинні представники СПУ, повністю усвідомлюємо, що досягти успіху на даному шляху можна лише виступивши на парламентських виборах 2019 року об’єднаним лівоцентристським фронтом, потужною сучасною впливовою і ефективною політичною силою.

Виходячи з вищезазначеного, з’їзд постановляє:

1. Головними завданнями СПУ на поточний період вважати підготовку до парламентських виборів 2019 року, формування єдиної політичної лівоцентристської європейської платформи, здатної забезпечити перемогу на виборах до Верховної Ради і подальше створення лівоцентристської парламентської фракції. З огляду на це участь кандидатів від лівоцентристських сил у президентських виборах необхідно розглядати як визначальний етап підготовки до парламентських виборів, спосіб активізації суспільно-політичного діалогу на лівоцентристських тезах.

2. Доручити Політвиконкому СПУ терміново провести консультації з керівництвом зацікавлених партій стосовно створення єдиної політичної лівоцентристської європейської платформи, визначитися з організаційними та юридичними засадами її формування, передбачивши спільну участь у парламентських і місцевих виборах.

3. Зобов’язати Політвиконком СПУ до 08 лютого 2019 року здійснити переговори з зареєстрованими кандидатами на посаду Президента України від лівоцентристських сил та організувати відповідну роботу щодо підтримки одного з них, з урахуванням завдань спільної участі в парламентських виборах у рамках єдиної політичної лівоцентристської європейської платформи. У випадку реєстрації О.Мороза кандидатом на пост Президента України забезпечити йому необхідну ідеологічну підтримку.

4. Враховуючи заяву С.М.Капліна про свою безпартійність, скасувати рішення від 30 вересня 2017 року щодо обрання його Головою СПУ.

Головуючий                                                                        Микола Садовий

Секретар                                                                                  Степан Бульба

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon