Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

З днем народження Соціалістичної партії України!

Шановні однодумці, друзі!

Сьогодні для членів Соціалістичної партії України, наших прихильників урочистий день. Рівно 27 років тому у Києві відбувся установчий з’їзд нової в Україні, лівоцентристської політичної сили, яка визначила своєю програмною метою розбудову України як демократичної, соціальної, правової держави, де утверджується система відносин демократичного соціалізму, справедливості, свободи і солідарності, постійного поліпшується життя людей.

Тоді стати соціалістом нерідко означало свідомо виставити себе як об’єкт шельмування.

За більше ніж чверть віку СПУ немало зробила для утвердження в державі принципів соціальної справедливості. Саме завдяки ініціативі депутатів-соціалістів парламент ухвалив основоположні закони України щодо соціального захисту громадян, забезпечення конституційних прав на освіту, медицину, гідні умови життя.

Фракція СПУ у Верховній Раді ініціювала запровадження мораторію на продаж землі, щоб не допустити її привласнення олігархічними кланами та іноземним капіталом, так, як це сталося з вітчизняними промисловими підприємствами внаслідок грабіжницької приватизації.

Соціалістами було розроблено цілу низку програмних документів соціально-економічного та політичного розвитку України. Багато з них, зокрема програма «Справедлива Україна» та Маніфест СПУ «До суспільства соціальної справедливості!», не втратили актуальності й сьогодні.

Одночасно щодення показало, що олігархи заради збереження своїх владних позицій постійно підживлюють суспільство псевдосоціалістичними партійними проектами, з метою дискредитувати ідею лівоцентризму, внести зневіру й розкол у середовищі тієї частини населення, яка прагне реалізації ідеї соціальної справедливості. Дійшло до запровадження владою практики політичного рейдерства як зовнішнього, так і внутрішнього, будь якими методами.

Оцінюючи нинішню суспільно-політичну ситуацію та виходячи з набутого історичного досвіду, СПУ зобов’язана вистояти, продовжити боротьбу за виконання Міністерством юстиції України рішень Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 р. в частині внесення відповідних змін до ЄДР згідно рішень ХХ з’їзду СПУ. Сьогодні першочерговими завданнями керівництва СПУ, усіх її організацій є забезпечення єдності на основі принципів демократичного централізму, створення умов для нормальної діяльності Політвиконкому, визначення способів участі у президентських виборах, відновлення авторитету СПУ, її впливу серед виборців, подолання деяких негативних тенденцій привнесених у діяльність керівництва СПУ.

Попри намагання влади знівелювали діяльність СПУ основні партійні структури збережено, СПУ все ж діє, а це вселяє впевненість, що ми згуртувавшись досягнемо успіху.

Вітаю всіх членів Соціалістичної партії України, та її прихильників днем утворення нашої партії. Я впевнений, що згуртувавшись ми уже невдовзі подолаємо штучно створені перешкоди у діяльності СПУ.

 

З повагою, Голова СПУ

Микола Садовий

25 жовтня 2018 р.

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon