Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • 30 років Соціалістичній партії України

  30 років Соціалістичній партії України

  Неділя, 28 листопада 2021, 19:28
 • Засідання Політвиконкому

  Засідання Політвиконкому

  Середа, 20 жовтня 2021, 16:59
 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28

Обмін думками з рядовими членами СПУ

Відбулася зустріч Голови Політвиконкому Політради СПУ Миколи Садового із керівником партії «Справедливість» Станіславом Ніколаєнком та активістами Маловисківської районної організації СПУ. В ході ділової, конструктивної розмови відбувся обмін думками щодо економічної і соціальної ситуації в Україні та підготовки до наступних виборів Президента України.

Під час зустрічі керівник партії «Справедливість» підтримав дії керівництва СПУ з вимогою до Міністерства юстиції України виконати рішення Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 р. Вища судова інстанція зобов’язала Міністерство юстиції України виконати рішення ХХ з’їзду СПУ та розблокування активної роботи партійних організацій на місцях. Проте невиконання рішення ВАСУ не означає, що у партії відсутнє керівництво. Згідно ст. 60 Конституції України ніхто не має права виконувати явно злочинні накази, розпорядження.

Активісти Маловисківської районної партійної організації внесли пропозицію подати до партійного активу соціалістів інформацію: що було у СПУ до 30 вересня 2017 р.; що сталося за минулий рік; та що чекає СПУ у найближчий період; за яким Статутом слід будувати діяльність партії. Після консультацій з партійними організаціями регіонів визначити подальші конкретні дії СПУ. Мертвий сезон має відійти у небуття.

Прес-центр Політвиконкому

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon