Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  Четвер, 10 травня 2018, 09:03
 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  Середа, 27 вересня 2017, 18:03

ЗАЯВА ПОЛІТВИКОНКОМУ СПУ

З приводу інтерв’ю Олександра Мороза телеканалу 112 UA, 18.05.2018р.

18 травня 2018 року колишній голова СПУ Олександр Мороз в інтерв’ю телеканалу 112 оприлюднив свою позицію щодо нинішньої ситуації довкола Соціалістичної партії України.   

 Не піддаючи сумніву право Олександра Мороза робити хоч-які оцінки стосовно будь-яких партій, у той же час Політичний виконавчий комітет СПУ змушений заявити про свою принципову незгоду з деякими судженнями шановного політика.

Передусім зобов’язані спростувати слова Олександра Мороза про те, що сьогодні саме він є головою СПУ. Насправді О.О.Мороз - і він це засвідчує у своєму інтерв’ю – вже два місяці є головою партії, яка називається «Соціалістична партія Олександра Мороза». Також нагадуємо, що в червні 2014 року Мороз за власною публічною заявою покинув лави СПУ, і, цілком зрозуміло, що, не будучи нині в СПУ, він не може її очолювати.

Точно так не є головою Соціалістичної партії України Ілля Кива, але вже з іншої причини – ми ніколи, ні за яких умов не дозволимо, щоб, нехтуючи принципом демократичного централізму, СПУ очолила особа внаслідок рейдерського захоплення партії. Саме тому жоден із членів СПУ не пішов до так званих соціалістів Киви.

Політвиконком СПУ наголошує, що Головою Соціалістичної партії України є народний депутат України Сергій Миколайович Каплін, обраний 30 вересня 2017 року з’їздом СПУ. Нереєстрація ж Мінюстом рішення з’їзду означає тільки одне – продовження політики беззаконня стосовно тисяч і тисяч справжніх соціалістів та прихильників СПУ.

За цих обставин заклики Олександра Мороза вступати в його партію по суті означають відмову Мороза від боротьби за Соціалістичну партію України, проти свавілля олігархічних кланів та їх криміналізованих посіпак, які планують використати політичний бренд СПУ в своїх інтересах шляхом дискредитації ідеї лівоцентризму.  

До речі, в серпні 2014-го, коли за участі Мороза створювалася Політична партія «Соціалісти», схожі пропозиції вже лунали, але, на щастя, не були підтримані, натомість наполегливі зусилля активістів СПУ завершилися ухвалою Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 року, який зобов’язав Мінюст зареєструвати керівництво і Статут СПУ згідно рішень ХХ з’їзду. Отже, всі інші дії Мінюсту щодо реєстрації якихось осіб керівниками СПУ є юридично нікчемними, такими, що не мають правових наслідків. Рано чи пізно чиновники Мінюсту змушені будуть виконати ухвалу ВАСУ, так само як і визнати Головою СПУ Сергія Капліна, обраного реальним, а не фейковим з’їздом СПУ.

Що ж до об’єднання. Як відомо, 30 вересня 2017 року на Всеукраїнському з’їзді соціалістів, соціал-демократів та профспілокбуло проголошено створення єдиного Блоку лівоцентристських сил та профспілок України. «Сподіваюся, що це справді один із кроків до згуртування лівих, лівоцентристів…, простіше: нормальних людей. Щоб подолати режим і його політику на знищення держави, потрібно об’єднати усіх, хто сьогодні під вивіскою тієї чи іншої партії, або й поза партіями хоче справедливості і можливості жити в своїй країні», - так Олександр Мороз прокоментував створення Блоку, на сайті Черкаського обкому СПУ «Супутник чесного життя».

Цілком погоджуючись із даною оцінкою, Політвиконком СПУ виражає надію, що керівництво «Соціалістичної партії Олександра Мороза» теж долучиться до єдиного Блоку лівоцентристських сил України, аби спільними зусиллями досягти перемоги на наступних виборах, здобути владу, необхідну для реалізації програмних завдань на засадах європейського – демократичного соціалізму, в інтересах України і її народу.

 

Політвиконком Соціалістичної партії України

 22 травня 2018 року

 

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon