Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  Четвер, 10 травня 2018, 09:03
 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  Середа, 27 вересня 2017, 18:03

ГОЛОВА СОЦПАРТІЇ КАПЛІН: НОВА ОПОЗИЦІЯ НЕ ДОЗВОЛИТЬ ВЛАДІ ЗАХОПИТИ ФЕДЕРАЦІЮ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Влада відбирає у Федерації профспілок України власність. Представник профспілок Сергій Каплін став на захист профспілкового майна, яке через розпорядження Кабміну і судові рішення передається державним структурам. Голова СПУ переконаний, що влада тисне на захисників трудящих через їх незручну активність. Він заявив, що нова опозиція не дозволить захопити ФПУ і її будівлі.

 Зокрема урядовим розпорядженням від 11 січня 2018 року навчально-методичний центр Федерації профспілок Полтавщини передали до сфери управління Генеральної прокуратури України.

 «Ми обурені діями органів прокуратури Полтавської області, які силоміць виставляють серед зими працівників обласної ради і комітетів профспілок з Будинку спілок, який свого часу було збудовано за кошти членів профспілок. Це суперечить Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». Це свавілля влади і ми покладемо цьому край! Спершу санаторії, потім Будинки профспілок, тепер навчально-методичні центри, що далі? Це рейдерство і нова опозиція не дозволить владі захопити Федерацію профспілок України!», - заявив Сергій Каплін.

 Він також додав, що спершу в Полтавської облпрофради по суті «націоналізували» Будинок спілок на вулиці Соборності,37, яким профспілки користувались іх 1948 року. Через це 19 обласних галузевих профорганів та профрада переїхали до приміщення навчально-методичного центру на Ляхова,1, яке теж за рішенням суду визнали державною власністю.

Цю будівлю звели в 1974 році для підготовки профспілкових кадрів і активу за рахунок внесків членів профспілок.

Подібна ситуація і з Будинком спілок Закарпатської області, який переданий до сфери управління Судової адміністрації України, де керівники суду вже намагаються розпочати оздоблювальні роботи, і, зокрема, встановити обрешітку на зовнішньому фасаді Будинку профспілок.

130 тисяч членів профспілок Закарпаття вважають такі дії продовженням судового свавілля і подальшими кроками рейдерського захоплення будівлі, яка вже 55 років належить Закарпатській облпрофраді і є їх символом.

«Позбавлення профспілок майна, є проявом відвертої антипрофспілкової кампанії, розпочатої урядом Арсенія Яценюка, який відверто говорив про дискредитацію та знищення профспілкового руху. Це не допоможе владі зробити профспілки  ручними чи змусити їх мовчати про соціальний і трудовий геноцид в державі. Про наступ знатимуть міжнародні профспілкові організації та суди. Ми продовжимо і вуличну боротьбу за збереження профспілкового майна. Ми вийдемо на протести і поставимо ультиматум злодіям у владі», - додав Сергій Каплін.

 

 

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon