Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  Четвер, 10 травня 2018, 09:03
 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  Середа, 27 вересня 2017, 18:03

ЯК ДАТИ УКРАЇНЦЯМ 10000 МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТНІ І 5000 ГРН ПЕНСІЇ – СТРАТЕГІЯ ЛІВИХ

Мільйони простих людей України, зараз, приречені на бідність і війну, хвороби та страждання. 70% громадян мріють покинути Україну аби вижити! Причина – принизливо низький рівень пенсій та зарплат, прожитковий мінімум та високі ціни, зокрема тарифи.

Причина зубожіння - політика воєнної, фінансової, гуманітарної окупації нашої Землі олігархами та МВФ. У 1990 році Україна займала 18 місце у світі за обсягом промислового виробництва, - на 7500 фабрик і заводів працювало 7 мільйонів наших братів і сестер. Кредитна кабала довела Україну вже на 190 місце, з 2,5 мільйонами безробітних. Знищено 5000 промислових підприємств. Інші, безоплатно, передані олігархії разом із владою державі.
Першочерговий крок – адаптування заробітних плат та пенсій до адекватних розмірів, що дозволить українцям жити, а не жалюгідно виживати. Економіка сьогодні дозволяє це зробити.

Депутати від Соціалістичної партії України та Соціал-демократичної партії на чолі з Сергієм Капліним та за участі профспілок розробили і подали до Верховної Ради Стратегію збільшення зарплат та пенсій, створення нових робочих місць. Парламент та Уряд мають невідкладно ухвалити низку необхідних рішень, аби гарантувати українцям гідний рівень оплати праці та пенсійне забезпечення, модернізувати соціальні стандарти, дати поштовх національній економіці у частині збільшення ВВП та створення нових робочих місць.
Для старту, в 2018 році мінімальна пенсія має зрости до 5000 гривень, а мінімальна зарплата до 10000 гривень. Ліві дали ВР свій рецепт і добиватимуться його прийняття.


Економічне зростання
- Національний банк України має стати Народним Банком Розвитку – не органом, який обмінює валюти, а активним учасником економічного розвитку, відповідальним, разом із іншими держбанками за кредитування пріоритетних галузей економіки, визначених державою.
- Податкові канікули для галузей, що розвиваються, а також для галузей із високим рівнем заробітної плати. Зменшення податкового навантаження для підприємств з високим рівнем зайнятості, як форма компенсації за навантаження в частині виплати заробітної плати.
- Націоналізація та підвищення ефективності управління державним майном. Держава має стати власником у енергетичній, транспортній, оборонній та інших галузях.
- Реприватизація підприємств, де власник порушує умови приватизаційних конкурсів.
- Державна підтримка наукоємних галузей економіки, авіакосмічного будування, приладобудування, наукових та технічних робіт, біотехнологій.
- Запровадження програми відродження села та захисту селян.
- Розвиток атомної енергетики як основи економічної незалежності та зростання, підтримка виробництва альтернативних видів енергії, спрямованих на захист оточуючого природного середовища.

Жорсткі заходи детінізації національної економіки
- Детінізація виплати зарплат. Кримінальне покарання за «зарплату у конвертах».
- Перевірка легальності походження коштів з декларацій українського політикуму
- Заборона на роботу з офшорами. Заборона використання спекулятивних фінансових та інших економічних інструментів. Боротьба з тіньовим фінансовим сектором, виведенням капіталу за кордон
- Боротьба із контрабандою.
- Боротьба з конвертаційними центрами, посилення відповідальності за ухилення від сплати податків.
- Дерегуляція та дебюрократизація у господарській діяльності, зменшення видатків на адміністрування податків та отримання дозвільних документів.
- Криміналізація відповідальності, розгорнута система багаторівневого аудиту, відновлення роботи інспекційних та правоохоронних органів у галузі економіки, міжнародна співпраця та кооперація зусиль, уніфікація антикорупційних органів.


Оптимізація видатків держави
- Перевірка отримувачів соціальних послуг від держави.
- Аудит та модернізація Пенсійного фонду України та системи органів соціального забезпечення
- Капіталізація Пенсійного фонду через передачу у його власність націоналізованих підприємств з високим рівнем прибутковості як лікеро-горілчана галузь, солевидобуток, аптечні мережі, фармацевтичні підприємства, лотерейний та гральний бізнес та коштів вилучених у е-декларантів через їх незаконне походження
- Відміна всіх пільг для народних депутатів та вищих посадових осіб держави, суддів та окремих категорій чиновників.
- Зменшення видатків держави на утримання силового блоку, аудит та наступне згортання неефективних регіональних та державних бюджетних програм
- Розвиток кооперативної політики для оптимізації видатків, приватно-державного партнерства.

Оподаткування багатства
- Запровадження спеціального податку на розкіш у розмірі 10 відсоткового одноразового платежу
- Введення податку на надприбутки за прогресивною шкалою зі ставкою до 65% від доходу. Запровадження прогресивної шкали сплати ЄСВ
- Ліквідація соціальної нерівності у зарплатах чиновників та простих людей. Максимальна зарплатня не може бути більшою за 10 мінімальних.

 

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon