Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  Четвер, 10 травня 2018, 09:03
 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  Середа, 27 вересня 2017, 18:03

ГОЛОВА СПУ С.КАПЛІН ЗАРЕЄСТРУВАВ У ПАРЛАМЕНТІ СТРАТЕГІЮ ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНИХ ЗАРПЛАТ ТА ПЕНСІЙ БЕЗ ВТРАТ ДЛЯ БЮДЖЕТУ

Встановити мінімальну зарплату на рівні 10 000 гривень, а мінімальну пенсію підвищити до 5 000 гривень  - такі вимоги висунули соціалісти та соціал-демократи на акції протесту під Кабміном в день голосування Урядом за проект бюджету. Утім, міністри вочевидь не схотіли слухати людей і вкотре перенесли засідання. 

Українські ліві сили об'єднуються в єдиний кулак під проводом Сергія Капліна аби домогтися підвищення соціальних стандартів, які не відповідають жодним викликам сучасності. Разом із соціалістами та соціал-демократами на захист прав країнців вийшли представники Партії Пенсіонерів та Робочої партії, окремі профспілкові лідери.

Мінімальна зарплата в Україні має бути 10 000 гривень і ні копійкою менше. Попуістські заяви Гройсмана та Реви, буцім то це не можливо - цинічна брехня. Наша експертна група прорахувала і визначила, якщо просто перекрити всі корупційні схеми і заборонити чиновникам красти, а утримання самих чиновників зменшити - грошей у бюджеті вистачить не тільки на десятитисячну зарплату, але й на 5000 мінімальної пенсії.

Щодня наша команда Соціалістичної партії України, Партії Пенсіонерів, соціал-демократичної партії (СДП) та Робітничої партії блокуватиме входи та виходи, в'їзди та виїзди в Парламент з вимогою до кожного депутата, уже в бюджеті-2018 закласти підвищення прожиткового мінімуму, а отже зарплат і пенсій.

- Звісно, аби прийняти що таке рішення вимагає багато конструктивної роботи, адже паралельно потрібні податкові канікули для малого бізнесу, який сьогодні самотужки тягне всю економіку. Потрібно прийняти мораторій на скорочення працівників та маніпуляції з переведенням на півставки. Окремо потрібно повернути контроль за ціноутворенням аби не дати підприємцям спекулювати на ціні товарів після підняття купівельної спроможності. Окремо виникає потреба змінити відсоток частки собівартості у наповненні зарплатного фонду підприємств. У той час, коли в Європі вона складає 30-40%, українські підприємці в собівартість продукту на оплату праці закладають лише 5%. Ми готові напрацювати всі ці документи,  - наголосив Сергій Каплін.

Нардеп зазначив, що блокування Парламенту - це вимушена міра, адже, як показує практика, іншими методами добитись, аби нардепи почули своїх виборців не існує.

 

 

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon