Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  Четвер, 10 травня 2018, 09:03
 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  Середа, 27 вересня 2017, 18:03

Не допустимо рейдерського захоплення СПУ! Неонацизму – НІ!

26 серпня 2017 р. у Будинку профспілок м. Запоріжжя відбулася зустріч активу Запорізької обласної організації Соціалістичної партії України з Головою Соціалістичної партії України Миколою Садовим та Лідером Соціл-демократичної партії Сергієм Капліним – народним депутатом України.

Зібрання відкрив перший секретар обкому Валерій Кузьнєцов. В ході зустрічі Голова СПУ Микола Садовий наголосив, що СПУ залишилася структурованою партією. Скрізь працюють обкоми, міськкоми, райкоми. Уже у 18 обласних організаціях проведені зустрічі з партійним активом. Члени СПУ вимагають від Міністерства юстиції виконати рішення Вищого адміністративного суду від 13 червня 2017 р., яким зобов’язано Мінюст виконати постанову ХХ з’їзду СПУ щодо ліквідації посади Лідера СПУ та визнати реального керівника СПУ. Безумовно якби СБУ, національна Поліція, Генеральна прокуратура, НАБУ дійсно вболівали за державу, то все було б інакше.

Голова СПУ Микола Садовий до головних завдань партії відніс: добитися виконання Мінюстом рішення ВАС від 13 червня 2017 р.; завершити у решті обласних організацій зустрічі з активом; підготувати та провести форум єднання лівих та лівоцентристських партій України, де обговорити питання «Ні рейдерству СПУ!»; створити виборчі штаби і розпочати розгортання їх роботи; розглянути пропозицію обласних організацій СПУ про підтримку на посаду Президента України С.Капліна Лідера СДП, народного депутата України та інші.

На завершення Микола Садовий Сказав: «Як Голова СПУ, обраний делегатами ХХ з’їзду СПУ висловлюю щиру вдячність активу Запорізької обласної партійної організації, що зберегли структури у складний час, я вірю, що перемога буде за нами».

Лідер СДП Сергій Каплін – народний депутат України поінформував присутніх про стагнацію економіки держави, визначив причини неефективної роботи Верховної Ради та Уряду. Вихід із складної ситуації він вбачає у наведенні елементарного порядку у виконанні Законів України, Конституції України починаючи з Президента держави. Слід переглянути законність приватизації стратегічних галузей господарства країни і повернути людям їхні підприємства, фабрики, роботу, заробітну плату. Земля не має бути товаром. Власники землі повинні мати право продати її, але лише державі, яка виділить її ефективному орендарю, який на майбутні 10 років розпланує сівозміну і не буде знищувати її родючість соняшником, соєю, кіпаком.

На завершення Сергій Миколайович відповів на чисельні запитання учасників зустрічі.

Партійний актив Запорізької області одноголосно прийняв резолюцію: «Не допустимо рейдерського захоплення СПУ! Неонацизму – НІ!».

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon