Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  Четвер, 10 травня 2018, 09:03
 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  Середа, 27 вересня 2017, 18:03

Не допустимо рейдерського захоплення СПУ! Неонацизму – НІ!

16 серпня 2017 року в Черкасах відбулися збори активу обласних партійних організацій Соціалістичної партії України та Соціал-демократичної партії, у яких взяли участь Голова СПУ Микола Садовий та керівник СДП Сергій Каплін – народний депутат України. На збори були запрошені голова обласної Федерації профспілок Шевченко, керівники лівоцентриських партій.

Відкриваючи збори, перший секретар Черкаського обкому СПУ Сергій Малиновський наголосив, що сьогоднішня зустріч увійде в історію, як початок реального, а не формального об’єднання соціалістів і соціал-демократів у боротьбі проти олігархічного засилля, за краще майбутнє України та її народу.

В ході зустрічі Голова Соціалістичної партії України Микола Садовий поінформував присутніх про ситуацію навколо партії в зв’язку з відмовою Міністерством юстиції України виконувати рішення Вищого адміністративного суду м. Києва від 13 червня, яким необхідно взяти до відому зміни до Статуту СПУ та внести до ЄДР обране керівництво партії, що прийняті на ХХ з’їзді СПУ. Керівник соціалістів окреслив основні завдання обласних партійних організацій та Політвиконкому, зокрема у підготовці до чергового з’їзду партії, у якому візьмуть участь більше 2 тисяч осіб.

Лідер Соціал –демократичної партії України Сергій Каплін повідомив про стан виконання Політичної угоди між СПУ та СДП щодо співпраці і взаємодії між СПУ і СДП та напрямками діяльності обласних організацій СПУ і СДП по її реалізації.

Присутні одноголосно прийняли відповідну резолюцію, у якій зокрема говориться «Ми, учасники борів активу Черкаської обласної організації Соціалістичної партії України і Черкаської обласної організації Соціал-демократичної партії,заявляємо рішучий протест проти намагань рейдерського захоплення СПУ, яке реалізується за очевидної участі Міністерства юстиції та Міністерства внутрішніх справ України».

«За обставин, що складаються, ми заявляємо про цілковиту підтримку об’єднаних дій керівництва СПУ і СДП, спрямованих на захист Соціалістичної партії України від цинічних рейдерських посягань осіб, котрі ніколи не мали і не мають нічого спільного з благородними принципами демократичного соціалізму».

Засідання партійних активістів Черкаських обласних організацій СПУ-СДП пройшло в атмосфері повного взаєморозуміння, твердої віри в те, що лише об’єднаними зусиллями соціалістів і соціал-демократів можна протистояти наступу олігархії на права людей праці, захистити їхні інтереси, добитися реальних змін на краще.

Прес-центр СПУ

 

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon