Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38
 • Засідання Політради СПУ

  Засідання Політради СПУ

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:07

Відбулося засідання Політвиконкому СПУ

5 травня в місті Полтаві відбулося виїзне засідання Політичного виконавчого комітету Соціалістичної партії України.

З нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом, Дня пам’яті та примирення учасники засідання Політвиконкому СПУ поклали квіти до братської могили в Меморіальному комплексі Солдатської Слави, де поховано понад 3,5 тисяч мирних жителів, військовополонених, партизанів та підпільників, закатованих німецько-фашистськими окупантами у 1941–1943 роках, а також останки радянських воїнів-визволителів, полеглих у боях за Полтаву.

Учасники засідання Політвиконкому СПУ поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, вшанували зачинателя сучасної української літератури, автора безсмертних «Енеїди» і «Наталки-Полтавки» Івана Котляревського, уклонившись його могилі та відвідавши садибу-музей видатного полтавця.

Політвиконком СПУ розглянув низку питань, які стосуються нинішнього стану та завдань організаційно-партійної та правової діяльності, затвердив план роботи на найближчий період.

Зокрема, заслухавши інформацію Лідера СПУ Володимира Левцуна та Голови СПУ Миколи Садового, Політвиконком СПУ відзначив послідовну роботу, у тому числі залучення народних депутатів, парламентського Комітету з питань правової політики та правосуддя з метою реєстрації Мін’юстом рішень ХХ з’їзду СПУ, відміни невмотивованих рішень головних територіальних управлінь юстиції щодо відсторонення керівників обласних організацій СПУ. Активізувалася діяльність партійних організацій СПУ, їх участь у спільних масових заходах з лівоцентристськими партіями, акціях протесту проти наступу Уряду на соціальні права людей. Пожвавилася робота активу СПУ в засобах масової інформації.

Політвиконком СПУ підтвердив незмінність визначеного ХХІ з’їздом СПУ курсу на всебічнеоновлення партії, організацію її діяльності на основі безумовного дотримання принципу демократичного централізму.

Натомість, як зауважено в Постанові Політвиконкому СПУ, така мета вочевидь не влаштовує колишнього Лідера СПУ П.Устенка, який, нехтуючи нормами партійного Статуту, шляхом фальсифікації рішень Політради, Політвиконкому та з’їзду СПУ, продовжує намагання будь-що зберегти контроль над СПУ для її використання у своїх інтересах. Підтвердженням цього є захоплення у березні центрального офісу СПУ, незаконне заволодіння особистими речами активу СПУ, вивезення партійної документації, що не належить П.Устенку.

На жаль, є підстави підозрювати, що в цьому свавіллі можуть бути задіяні посадові особи Міністерства юстиції України, про що свідчить реєстрація рішень так званого з’їзду СПУ, начебто проведеного П.Устенком 11 чи 18 лютого 2017 року.

Наразі, акцентується в постанові Політвиконкому, таке зібрання не може вважатися з’їздом СПУ, оскільки:

1. Відповідно до Статуту СПУ з’їзд скликається Політрадою СПУ. У свою чергу засідання Політради вважається правомочним, якщо у ньому бере участь більше половини її складу. Наразі більшість із членів Політради, зареєстрованих у Мін’юсті за підсумками ХІХ з’їзду СПУ, не брала участі в ухваленні рішення про проведення цього так званого з’їзду, про що члени Політради СПУ заявили на засіданні 11 березня цього року.

2. Згідно зі Статутом СПУ делегати з’їзду обираються на конференціях регіональних партійних організацій за квотами, визначеними Політрадою СПУ. Натомість Політрада не ухвалювала рішення про кількість делегатів з’їзду, який нібито відбувся 11 чи 18 лютого 2017 року. Це вчергове підтверджує його фіктивність.

Подібні правопорушення підпадають під ознаки злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України, зокрема ст. 358 "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів", ст.205 (1) «Підроблення документів, що подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи – підприємця», ст. 366 «Службове підроблення» та ст. 170 "Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій".

Враховуючи суспільно-небезпечний характер зазначених діянь з боку Устенка П. І. та його кількох помічників, які, до речі, аж ніяк не пов’язані з СПУ, 11 березня 2017 року Політрада СПУ звернулася до правоохоронних структур держави з вимогою вжити невідкладних заходів для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Водночас, за повідомленням Вищого адміністративного суду України, 16 травня 2017 року відбудеться судове засідання про розгляд касаційних скарг Полтавської та Кіровоградської обласних організацій СПУ, а також Сільченка В.А. і Юрчика С.В. на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 11 січня 2017 року у справі за позовом СПУ до Міністерства юстиції України про визнання протиправними дій, скасування наказу, зобов’язання вчинити дії (реєстрацію рішень ХХ з’їзду СПУ).

Виходячи з вищевикладеного, Політвиконком СПУ постановив сповістити регіональні та місцеві партійні комітети про неприпустимість виконання будь-яких постанов і вимог гр. Устенка П.І. від імені Лідера СПУ на основі сфальшованого ним з’їзду, а також активізувати роз’яснювальну роботу серед членів СПУ стосовно нинішньої ситуації в партії та заходах щодо її нормалізації, повернення влади партійним масам, як того і вимагає принцип демократичного централізму.

Політвиконком СПУ закликає активістів, усіх членів СПУ берегти єдність партійних рядів – запоруку нашої спільної перемоги. Наші вимоги – абсолютно законні. Ми переконані у належному реагуванні правоохоронних органів держави на звернення керівництва СПУ, регіональних організацій, усіх партійців – ідеться в Постанові Політвиконкому Соціалістичної партії України.

Заслухавши інформацію заступника Голови СПУ Степана Бульби про засідання круглого столу лівоцентристських партій та громадських організацій 26 квітня 2017 року на тему "Соціально-економічний розвиток України", Політвиконком СПУ відзначає безумовну корисність участі представників СПУ в роботі круглого столу, як такої, що сприяє популяризації позиції СПУ з найважливіших проблем сьогодення, створюючи умови для можливого об’єднання лівоцентристських сил в єдину потужну політичну партію України.

Політвиконком доручив заступникам Голови СПУ Степану Бульбі та Петру Тігунову взяти участь у наступному засіданні круглого столу лівоцентристських партій та громадських організацій 17 травня 2017 року, присвяченому проблемі земельної реформи.

Враховуючи важливість консолідації лівоцентристських сил України, з метою активізації роботи з підготовки до можливого їхнього об’єднання в єдину політичну партію Політвиконком СПУ призначив Степана Бульбу та Петра Тігунова уповноваженими від Соціалістичної партії України для ведення таких переговорів із зацікавленими сторонами.

Прес-служба Соціалістичної партії України

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon