Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38
 • Засідання Політради СПУ

  Засідання Політради СПУ

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:07

Зберегти українську землю для наших нащадків!

Заява Соціалістичної партії України

За майже 26 років олігархічна влада так і не спромоглася реформувати промисловість України на засадах ринкової економіки, в інтересах усього народу. Поряд із всеосяжною деградацією вітчизняного промислового потенціалу внаслідок грабіжницької приватизації, результатом розпаювання земель і майна колгоспів стало знищення великотоварного сільгоспвиробництва - економічної основи українського села.

Сьогодні, на замовлення олігархів, горе-реформатори мудрують над тим, як забрати у людей останнє – земельні паї. Саме так слід розцінювати плани запровадження вільного ринку землі. Водночас продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі також не вирішує проблему захисту інтересів селян, не забезпечує контролю держави над основним національним багатством і ресурсом. Незважаючи на мораторій, чорний ринок землі процвітає, тисячі гектарів земель незаконно і задешево опиняються в загребущих руках новітніх латифундистів.

Соціалістична партія України наголошує, що запровадження вільного ринку землі, перетворення її в товар - предмет спекулятивного обігу неминуче призведе до обезземелення і остаточного зубожіння українських селян, виведення з-під контролю держави, а по суті - втрати Україною мільйонів гектарів найцінніших земель.

Цього допустити не можна! Земля, як і визначено Конституцією, повинна залишатися власністю всього Українського народу. В цьому – запорука економічної незалежності, національної безпеки і суверенітету України.

Метою реформування земельних відносин повинно бути підвищення ефективності вітчизняного аграрного виробництва, відновлення і розвиток на сучасній конкурентній основі тваринництва, овочівництва, садівництва, організація переробних підприємств, подолання безробіття на селі, наповнення місцевих бюджетів коштами, потрібними для вирішення соціальних проблем.

За обставин, що склалися, Соціалістична партія України вважає за необхідне і вимагає від чинної влади:  

1. З метою реалізації громадянами – господарями земельних паїв конституційного права розпоряджатися своєю власністю Законом «Про ринок землі» передбачити можливість продажу своєї землі, але виключно державі, з подальшим наданням у довгострокову оренду як фізичним, так і юридичним особам, у тому числі фермерам і сільськогосподарським кооперативам – колективним господарствам власників земельних і майнових паїв.

2. Невідкладно на основі детального картографування сільськогосподарських та інших земель України здійснити їх інвентаризацію і оцінку, необхідну для  створення якісного Державного земельного кадастру, забезпечення дбайливого використання і охорони, збереження і відновлення родючості ґрунтів.

3. Ввести сувору кримінальну відповідальність за порушення мораторію на продаж сільськогосподарських земель і незаконне їх привласнення. Нелегально відчужені або використані не за цільовим призначенням ділянки землі повинні бути повернуті до державної власності.

Звертаємося до громадськості, усіх демократичних політичних сил України підтримати ці вимоги.

Спільними зусиллями не допустимо новітнього кріпацтва і неоколоніалізму! Захистимо українську землю! Збережемо її для наших нащадків!

 

Лідер Соціалістичної партії України                                      Володимир ЛЕВЦУН

Голова Соціалістичної партії України                                      Микола САДОВИЙ

26 квітня 2017 року 

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon