Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Соціалісти вимагають відставки Яценюка. Наразі цього вимагають і науковці

Соціалісти підтримали працівників Національних академій освітян, медичних працівників, аграріїв їх профспілкові організації, які вийшли до стін Кабінету міністрів України на мітинг протесту проти розвалу науки в Україні.

У мітингу взяли участь Голова Соціалістичної партії України, професор М.Садовий, заступники Голови партії В.Сільченко, П.Тігунов, член ЦКК СПУ і профспілковий діяч НАН України, доктор технічних наук Ю. Луговський та інші товариші.
Справедливе обурення вітчизняної наукової інтелігенції викликали чергові радикальні наміри владних горе-оптимізаторів скоротити бюджет науки у 2016 році майже на 40%, а також провести реформу галузі, об’єднавши галузеві академії наук у Національну академію наук України. Відповідне фінансування при цьому має бути перерозподілене через видатки Міністерства освіти і науки України.

Водночас, представники «світлих голів» небезпідставно угледіли у подібних намірах урядовців бажання не лише скоротити бюджетні видатки, а й накласти око на майно, будівлі та землю академії наук, яку остання успадкувала від щедрот УРСР. Адже нині НАН України має значну автономію і самоврядність, відносну стійкість до політичних переворотів у нашій державі. Але авантюра Арсенія Петровича може дати старт черговому «дерибану».

Цікаво, що у виступах профспілкових активістів-науковців згадали і про колишніх очільників Соціалістичної партії України, їх позитивну роль у підтримці української науки та конструктивності діалогу під час перебування у стінах парламенту. Мова йшла про фінансування науки на рівні не менше 1,5% ВВП, підтримка цих позицій соціалістами.
До мітингуючих прем’єр-міністр, або хоч би хтось з його підлеглих не вийшли, ігноруючи науковців. Така у нинішнього Кабінету міністрів політика ігнорування тих, на кому ще тримається наука в Україні.
Натомість для захисту будівлі Уряду і спокою прем’єр-міністра підтягнули посилені наряди спецпідрозділів поліції, які відтісняли протестувальників. Очевидно, діалогу нинішньої влади з наукою за прикладом згаданого конструктиву з соціалістами наразі не передбачається.
Такий уряд не має майбутнього, ганьба йому.

Прес-центр Соціалістичної партії України

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon