Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Соцпартія – це майбутнє України

У цьому твердо переконаний заступник Голови СПУ з питань юридичного забезпечення діяльності партії Володимир Левцун.

Володимир Іванович Левцун має великий досвід виробничо-господарської та політичної діяльності. Пройшов трудовий шлях від слюсаря Харківського авіазаводу до головного інженера, директора великого виробничого підприємства. Народний депутат чотирьох скликань (1998-2012 рр.). Працював у Комітеті Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, у Комітеті з питань національної безпеки і оборони, секретарем Комітету з питань Європейської інтеграції.

Від 1997 до 2012 року був заступником голови Української соціал-демократичної партії. У лавах Соціалістичної партії України від серпня 2015 р.

Аналізуючи ситуацію в нашій країні, я знову і знову переконуюсь, що перспектива кращого майбутнього України лежить на шляху втілення в життя принципів сучасного – європейського соціалізму. Якраз тому на СПУ, практично єдиній в Україні справді ідеологічній партії, лежить висока місія реалізувати в нашій державі ідею демократичного соціалізму як найбільш прийнятну для широкого загалу українців. Саме на цій основі ґрунтується благополуччя таких країн, як Швеція, Німеччина, Фінляндія, Канада і багатьох інших держав світу, розвитку яких сьогодні ми можемо тільки позаздрити.

«Свобода, справедливість, солідарність!» – ці засадничі принципи соціалістичної ідеології – демократичного соціалізму, остаточно сформульовані в Стокгольмській (1989 р.) «Декларації принципів» Соцінтерну покладено в основу Програми СПУ.

Важливим проявом демократичного соціалізму є соціальна демократія, яка урівнює життєві шанси тих, хто з різних причин неспроможний використати постулати соціальної справедливості, надані людині демократією в правовому суспільстві.

Водночас європейські соціалісти, соціал-демократи свідомі того, що зважена і реальна соціальна політика можлива лише за умов високоефективного ринкового виробництва як основи цивілізованого, прогресивного розвитку суспільства, запоруки творення соціальної держави.

Разом з тим соціалісти, соціал-демократи виступають рішучими противниками імперіалізму і тоталітарних режимів. Їхня діяльність спрямована на захист прав та інтересів людей, на використання переваг демократії для того, щоб змусити ринок служити людині, а не магнатам з "корпорацій" чи олігархам.

Керуючись такими ідеалами, багато країн світу успішно вибудовують свою економіку для підвищення добробуту населення, для успішного розвитку держави.

Так, наприклад, працює скандинавська, або шведська, модель інтегрального соціалізму, яка існує в Швеції, Данії, Норвегії. Особливості такої моделі – це створення за відносно короткий проміжок часу високоефективної економіки, повного забезпечення роботою майже всього працездатного населення, ліквідація злиденності, створення найдосконалішої системи соціального забезпечення населення, досягнення високого культурного рівня громадян. Є також варіанти німецького, французького, іспанського соціалізму. Політика цих країн спрямована на те, щоб піднести рівень життя всіх верств населення до ступеня заможності.

Уже чверть століття в Україні тільки й розмов про необхідність національної ідеї, яка зможе об’єднати весь народ. А між тим, її й шукати не треба, вона відома – це ідея соціальної справедливості. Вона і лише вона може поєднати всю нашу країну – Захід і Схід, Північ, Південь і Центр під гаслом: "Держава для людей, а не люди для держави".

І сьогодні, коли абсолютна більшість партій показали свою неспроможність створення умов для розвитку нашої держави в європейському напрямку, Соціалістична партія України практично єдина, яка може об’єднати наш народ і повести його в напрямку економічного благополуччя і стабільності та поваги до основ людських цінностей.

На моє переконання, інших варіантів об’єднання української нації просто не існує. І тому з вірою в об’єднання всієї України навколо ідеї європейського соціалізму я прийшов у Соціалістичну партію. І я зроблю все для того, щоб наша партія, незважаючи на потуги деяких можновладців ліквідувати СПУ, завжди була і діяла. Я також докладу всіх зусиль, щоб припинити намагання з боку певних колишніх «партфункціонерів» приватизувати партію з метою використання її в особистих бізнесових інтересах.

Володимир ЛЕВЦУН,
заступник Голови СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon