Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Шановні товариші!

Від імені Політвиконкому Соціалістичної партії України сердечно вітаю Вас з 24-ю річницею створення партії.

Будучи ровесницею нашої держави, СПУ разом з нею пройшла усі періоди новітньої історії, перебуваючи у вирі політичних подій та соціальних конфліктів, знаходячись у опозиції до руйнівного неоліберального режиму політичних хамелеонів. Переживаючи злети і падіння, очолюючи протестний рух невдоволених тисяч українців чи відстоюючи їх права, СПУ мала власну позицію стосовно соціальних та суспільно-політичних процесів в Україні, сформовану нашою світоглядною ідеологією соціальної справедливості, порядності та фундаментальних підходів до державного будівництва.
Переконаний, що для українського суспільства, затиснутого в лещатах геополітичної конфронтації, є лише один можливий вихід – соціально-економічний розвиток через усунення національного конфлікту, розвиток освіти, науки і технологій, здорового прагматизму в стосунках з сусідніми державами та народами.
Водночас наша партія в останній період зазнала численних випробувань та утиску з боку владних інститутів та їх «свідомих» виконавців, наразі потребує кардинального оновлення, сучасних підходів до організації партійного життя. Від здатності відродити власну політичну силу, зробити з неї ефективний інструмент політичної діяльності напряму залежить реальність наших претензії на управління державою, здатність реалізувати ліві ідеї як умову до соціально-економічного прогресу. Це наше з Вами велике і важливе завдання!
Ще раз вітаю всіх Вас з днем народження нашої партії і закликаю до спільної кропіткої праці в ім’я майбутнього нашого народу.


М. Садовий, Голова СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon