Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • З днем народження Соціалістичної партії України!

  З днем народження Соціалістичної партії України!

  П'ятниця, 26 жовтня 2018, 09:07
 • Зустріч у Кропивницькому

  Зустріч у Кропивницькому

  Субота, 06 жовтня 2018, 12:27
 • Обмін думками з рядовими членами СПУ

  Обмін думками з рядовими членами СПУ

  Неділя, 02 вересня 2018, 10:12
 • Політвиконком у дії

  Політвиконком у дії

  Вівторок, 17 квітня 2018, 07:45

Столичні соціалісти відзначили 25-річчя СПУ

У столичній парторганізації відбувся урочистий пленум партійного комітету, приурочений до 25-річчя Соціалістичної партії України.

З нагоди ювілею в роботі пленуму взяли участь ветерани партії, члени СПУ, які присвятили багато років розбудові міської парторганізації і партії загалом. Заступник голови СПУ, в.о. першого секретаря Київського міськкому П. Тігунов подякував присутнім за вагомий внесок у партійне становлення ювілейними грамотами. За святковим столом поділилися своїми думками і спогадами депутати Верховної Ради України різних скликань М. Степанов та І. Мусієнко, про характер злетів і падінь СПУ красномовно розповів  В. Зіненко. Привітання та побажанням товаришам з усієї України лунали від членів міського комітету, секретарів районних парторганізацій, гостей та запрошених. Нажаль, не змогли взяти участь у заході голова Ради ветеранів СПУ В. Ромащенко, та голова Ради ветеранів міської парторганізації Н. Покотило. Їм партійці передали найщиріші побажання скорішого одужання. Згадали, звичайно, і про величезний внесок тих членів партії, яких вже немає на світі.

Продуктивною виявилася і змістовна частина пленуму. Так, члени комітету прийняли ряд організаційних постанов, обмінялися інформацією щодо судових справ, суспільно-політичних процесів, думками щодо необхідності перевидання партійних квитків, а також підготували ряд пропозицій щодо нового проекту Статуту СПУ. Отже, виходячи з величезного досвіду партійної і політичної діяльності СПУ, столичні соціалісти роблять висновки і вже сьогодні працюють над майбутньою історією партії.  

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon