Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Столичні соціалісти відзначили 25-річчя СПУ

У столичній парторганізації відбувся урочистий пленум партійного комітету, приурочений до 25-річчя Соціалістичної партії України.

З нагоди ювілею в роботі пленуму взяли участь ветерани партії, члени СПУ, які присвятили багато років розбудові міської парторганізації і партії загалом. Заступник голови СПУ, в.о. першого секретаря Київського міськкому П. Тігунов подякував присутнім за вагомий внесок у партійне становлення ювілейними грамотами. За святковим столом поділилися своїми думками і спогадами депутати Верховної Ради України різних скликань М. Степанов та І. Мусієнко, про характер злетів і падінь СПУ красномовно розповів  В. Зіненко. Привітання та побажанням товаришам з усієї України лунали від членів міського комітету, секретарів районних парторганізацій, гостей та запрошених. Нажаль, не змогли взяти участь у заході голова Ради ветеранів СПУ В. Ромащенко, та голова Ради ветеранів міської парторганізації Н. Покотило. Їм партійці передали найщиріші побажання скорішого одужання. Згадали, звичайно, і про величезний внесок тих членів партії, яких вже немає на світі.

Продуктивною виявилася і змістовна частина пленуму. Так, члени комітету прийняли ряд організаційних постанов, обмінялися інформацією щодо судових справ, суспільно-політичних процесів, думками щодо необхідності перевидання партійних квитків, а також підготували ряд пропозицій щодо нового проекту Статуту СПУ. Отже, виходячи з величезного досвіду партійної і політичної діяльності СПУ, столичні соціалісти роблять висновки і вже сьогодні працюють над майбутньою історією партії.  

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon