Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38
 • Засідання Політради СПУ

  Засідання Політради СПУ

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:07

З ювілеєм СПУ!

Шановні однопартійці!

Сердечно вітаю вас із 25-ю річницею Соціалістичної партії України!

З перших хвилин заснування в надзвичайно складних умовах початку новітньої історії України СПУ проголосила себе новою – проукраїнською! – державницькою, патріотичною лівоцентристською партією, поклавши в основу своєї програми визначальні принципи сучасного європейського демократичного соціалізму: «Свобода! Справедливість! Солідарність!»

 

За чверть століття СПУ здобувала перемоги, без сумніву, допускала й прорахунки, але ані на йоту не відходила від задекларованих принципів. Ми були та є істинною ідеологічною партією, яка багато років формувала конституційний і правовий фундамент держави, маючи своїм ключовим завданням захист прав та інтересів людей, розбудову незалежної, сильної і благополучної держави, яка служить суспільству та людині. Саме в цьому ми вбачаємо основну мету розвитку громадянського суспільства, що ґрунтується на засадах справжньої демократії – народовладдя, соціальної справедливості, економічної й культурної рівності всіх його представників, соціальних груп і класів.

Ми були, є й будемо в непримиримій опозиції до кланово-олігархічної влади, яка гнобить наш народ під різними масками. Саме тому влада намагається усунути СПУ з політичного поля країни, вдаючись до різних недостойних прийомів – від блокування участі нашої партії у виборах до намагань зняти її з реєстрації.

У той же час завдяки наполегливим, чітким і послідовним діям керівництва та обласних організацій СПУ, спрямованим на збереження нашої партії, 6 жовтня 2016 року Міністерство юстиції змушене було відкликати з Адміністративного суду позов щодо звинувачень СПУ в нібито невиконанні т. зв. закону про декомунізацію в частині своєї символіки.

Отже, спроба під незаконним, надуманим приводом зняти СПУ з реєстрації, а, по суті, ліквідувати її, остаточно провалилася. Крок за кроком ми змусимо владу виконати Конституцію, захистимо наше право на об’єднання в політичну партію за своїми переконаннями й збережемо СПУ. Запорукою цього є наша згуртованість та єдність, непохитна вірність благородним ідеалам демократичного соціалізму.

У вкрай непростий для країни й людей час у суспільстві стрімко зростає цінність миру, стабільності, справедливості, виваженості та інтелекту. Соціалістична партія України завжди акумулювала такі якості й таких партійців. Наразі перед СПУ стоїть завдання консолідації, модернізації та відновлення повноцінної діяльності в усіх куточках нашої держави. Наша партія має стабілізувати суспільство, вивести його з омани хибних ідолів, повернути на шлях порядності, законності, взаємоповаги, праці, економічного й соціального прогресу. Отже, сьогодні – свято, а завтра – надважливі завдання, багато нової, вкрай потрібної для нас і мільйонів наших громадян кропіткої роботи.

Бажаю ж усім Вам успіхів і наснаги.

Із ювілеєм Вас, дорогі товариші!

Голова Соціалістичної партії України Микола САДОВИЙ

 

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon