Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Політвиконком СПУ визначив поточні завдання

26 вересня 2015 року в місті Києві відбулося розширене засідання Політичного виконавчого комітету Соціалістичної партії України за участю перших секретарів обласних комітетів СПУ.

 

Учасники засідання розглянули питання «Про позиціонування СПУ на місцевих виборах в умовах юридичного блокування діяльності партії».

У своєму виступі Голова Соціалістичної партії України Микола Садовий, зокрема, зазначив, що участь СПУ у місцевих виборах 2015 року було заблоковано безпідставною відмовою Міністерства юстиції України у взятті до відома рішень другого етапу ХХ з`їзду СПУ щодо змін до Статуту, Програми, символіки та керівних органів партії. Усі спроби керівництва СПУ вплинути на позицію Мін'юсту, в тому числі шляхом звернення до судових інстанцій, досі не призвели до позитивного наслідку. Тому місцеві організації СПУ були позбавлені можливості висувати своїх кандидатів у депутати до обласних, районних і міських рад.

За обставин, що склалися, Політвиконком СПУ визнав за необхідне продовжити організаційну та масово-політичну роботу партійних організацій щодо участі у виборах депутатів сільських та селищних рад, голів міст і сіл, максимально використавши можливості самовисунення активістів СПУ. Підсумки виборчої кампанії заплановано розглянути в листопаді ц.р. на засіданні Політради СПУ.

Водночас визнано за необхідне продовжити роботу з Мін'юстом України щодо взяття до відому рішень другого етапу ХХ позачергового з`їзду СПУ, задіявши для цього всі можливості, визначені законодавством України.

Прес-служба СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon