Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • З днем народження Соціалістичної партії України!

  З днем народження Соціалістичної партії України!

  П'ятниця, 26 жовтня 2018, 09:07
 • Зустріч у Кропивницькому

  Зустріч у Кропивницькому

  Субота, 06 жовтня 2018, 12:27
 • Обмін думками з рядовими членами СПУ

  Обмін думками з рядовими членами СПУ

  Неділя, 02 вересня 2018, 10:12
 • Політвиконком у дії

  Політвиконком у дії

  Вівторок, 17 квітня 2018, 07:45

Засідання Політвиконкому Політради СПУ

У приміщенні центрального офісу Соціалістичної партії України 09 серпня 2016 р. відбулося розширене засідання Політвиконкому Політради СПУ з участю перших секретарів обласних комітетів та голови ЦКК СПУ М.Дімонта.

Під час заходу піднімались актуальні питання щодо функціонування структур Соціалістичної партії України, зокрема, з доповідями виступили: про підготовку до відзначення 25 річниці СПУ – П.Тігунов; про роз’яснення норм Статуту СПУ – В.Сільченко; про правовий супровід відновлення статусу СПУ – В.Левцун; про стан підготовки звітів до Національного агентства з запобігання корупції – П.Тігунов; про заяву обласних комітетів СПУ – С.Бульба; про листи колишнього лідера П.Устенка – М.Садовий. З усіх питань прийняті конкретні розгорнуті рішення, які доведені до всіх обкомів СПУ.
Голова Соціалістичної партії України М.Садовий поінформував присутніх про стан виконання рішень Політвиконкому та Політради СПУ, які прийняті у 2016 р.

По завершенню засідання Політвиконкому всі присутні прийняли участь у судовому засіданні, де було продовжено роботу з розгляду позову Міністерства юстиції України щодо символіки СПУ. При цьому партійний актив переконався у певних позитивних зрушеннях на користь СПУ. На судовому засіданні були присутні журналісти.

Прес-центр Політради СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon