Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Прес-конференція СПУ в УНІАН

Керівництво Соціалістичної партії України переконане, що їм перешкоджають брати участь у місцевих виборах. Про це керівники партії заявили під час прес-конференції в УНІАН.

 

Так, голова СПУ Микола Садовий наголосив, що вони «не отримали від Центральної виборчої комісії якоїсь інформації, з якої причини Соціалістична партія України заблокована щодо прийняття участі у виборах до місцевих рад». Він зауважив, що 12 вересня на третьому етапі ХХ позачергового з’їзду партії було ухвалено рішення про участь партії у місцевих виборах. Відповідно, до Центральної виборчої комісії було подано документи: рішення з’їзду про участь у виборах, а також нотаріально завірені статут та свідоцтво про реєстрацію партії. «Проте, до цього часу ми не маємо офіційної відповіді від Центральної виборчої комісії щодо того, чому у інформації, яку вивішено на сайті ЦВК, зазначено, що Соціалістична партія України не бере участі у виборах», - сказав Садовий і додав, що ЦВК не відповіла ні на усне, ні на письмове звернення з цього питання. Сьогодні ж, за його словами, відбувається судове засідання щодо витребування відповідного офіційного документу з ЦВК.

«На нашу думку, Центральна виборча комісія блокує рішення з’їзду через те, що не так подані документи», - додав лідер партії. Садовий зауважив, що 1 серпня на другому етапі ХХ позачергового з’їзду партії було змінено керівництва партії. «В минулому лідер Соціалістичної партії Устенко виключений з партії, а Рудьковський як голова партії написав заяву про складання повноважень і прохання до з’їзду, щоб його переобрали», - сказав він. Крім того, було внесено часткові зміни до статуту, програми та символіки партії. Водночас, за словами Садового, Міністерство юстиції так досі і не надало відповіді щодо взяття до відома відповідних змін, що є необхідним для участі партії у місцевих виборах. «Це є ніщо інше, як втручання влади у діяльність політичної партії», - наголосив Садовий і додав, що його партію намагаються «прибрати з політичної арени».

У свою чергу, заступник голови СПУ Петро Тігунов зазначив, що за даними ЦВК, документи на участь у виборах подали 142 політичні сили. «Близько 1,5 десятка не подали повний комплект документів. В тому числі, така відмітка стоїть і навпроти Соціалістичної партії», - сказав він. На думку Тігунова, це пов’язано з тим, що було змінено керівні органи партії, але органи юстиції так і не розглянули відповідні документи, які необхідно подавати до ЦВК. «На сьогоднішній день це загальмовано саме органами юстиції», - вважає він. Крім того, у СПУ не виключили подальшої можливості звернення до міжнародних правових організацій.

УНІАН

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon