Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Участь М.Садового в роботі комітету Верховної ради

18 травня 2016 р. народний депутат України четвертого та п’ятого скликань, Голова СПУ М.Садовий був запрошений на засідання комітету Верховної Ради України з науки та освіти,

де брав участь у обговоренні ряду законопроектів та питань «Про стан підготовки до проведення вступної кампанії 2016 року та формування державного замовлення на підготовку фахівців», «Про стан викладання фізико-математичних дисциплін у навчальних закладах України». У своєму виступі Микола Ілліч порушив питання перед народними депутатами України, першим заступником міністра освіти та науки України І.Совсун про недосконалість Правил прийому та вичерпаність існуючої форми та змісту ЗНО.
Зокрема, такі предмети як фізкультура, музичне й художнє мистецтво, трудове навчання й технології не охоплені ЗНО. Логічно раніше було запроваджено для таких спеціальностей ВНЗ творчі конкурси. Проте на 2016 р. із Правил виключено творчий конкурс для спеціальності трудове навчання й технології. Такий підхід штучно створює перепони для майбутніх абітурієнтів, які мають здібності до обробки металу, дерева, пластмас, тканини, технічного дизайну, моделювання, конструювання, народних промислів, вишивання, приготування їжі тощо. Результатами ЗНО з математики, фізики, біології, історії таких здібностей не виявити. Крім цього організація підготовки до ЗНО набула традиційних форм репетиторства обмеженої кількості дисциплін, яке не розвиває мислення, творчість учнів особливо з природничо-математичних дисциплін.

Прес-центр Політради СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon