Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Виборчі права тимчасово переселених громадян повинні бути забезпечені!

Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України. Третій етап ХХ позачергового з’їзду СПУ, який відбувся 12 вересня 2015 року за участю делегатів з усіх регіонів України, наголосив на недопустимості ситуації, коли майже 1,5 млн. вимушених переселенців позбавлені можливості взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Істинною причиною цього є не стільки технічні недоліки нового Закону «Про місцеві вибори», як цілеспрямоване нехтування нинішньою владою думки значної частини українських громадян, переважно мешканців Донецької та Луганської областей.

Полишивши під натиском війни свої домівки, ці люди оселяються на іншій території України, працюють, сплачують податки, отже, стають повноправними членами відповідних територіальних громад із зазначенням конкретного місця тимчасового проживання. Вони були і є громадянами України, і відповідно до Конституції мають усі права брати участь в управлінні державними справами, обирати та обиратися до органів місцевого самоврядування.

Проблема участі вимушених переселенців у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року піднімалася у Верховній Раді на етапі розгляду проекту Закону України «Про місцеві вибори», проте дивним чином була проігнорована парламентською більшістю. Не знайшов підтримки і законопроект про внесення змін до вже прийнятого Закону «Про місцеві вибори» в частині врегулювання права вимушених переселенців брати участь у місцевих виборах тієї територіальної громади, де вони тимчасово проживають, за принципом своєчасно поданої заяви до Держреєстру виборців.

Така позиція провладних політичних сил є свідченням того, що нинішня влада умисно блокує участь у виборах громадян, до поневірянь і страждань яких має пряме відношення, і голоси яких могли би суттєво вплинути на результати місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

Соціалістична партія України вважає неприпустимими подібні дії влади і рішуче вимагає неухильного дотримання конституційних виборчих прав вимушених переселенців, безумовного забезпечення їм можливості участі в місцевих виборах.

Голова Соціалістичної партії України Микола Садовий

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon