Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

У столиці соціалісти вшанували пам’ять героїв-визволителів і привітали громадян з днем Перемоги!

9 травня, у святий для більшості громадян день, Соціалістична партія України вшанувала пам’ять героїв-визволителів, які полягли в боях за свободу нашого народу, право на життя мільйонів людей в усьому світі.


У столиці України, місті-герої Києві, члени міської парторганізації, товариші і друзі СПУ традиційно розпочали заходи з вшанування пам’яті визволителя Києва генерала М.Ф.Ватутіна. На мітингу слова вдячності ветеранам війни, колишнім партизанам, підпільникам, усім, хто на фронтах і в тилу наближав велику перемогу над фашистськими загарбниками, висловили заступники Голови СПУ Василь Сільченко та Петро Тігунов. Секретар міського комітету Ігор Панюта подякував усім громадян і учасникам акції, які в непрості часи зберігають пам’ять своїх батьків та дідів, уклоняються їх подвигу.


Під відомі пісні воєнних років колонна СПУ пройшла до обеліску Невідомому солдату у парку Слави. Під час демонстрації партія привітала з днем Перемоги тисячі киян і гостей столиці, які прийшли взяти участь у «святі зі сльозами на очах». Відрадно, що біля ст. метро «Арсенальна» до колони долучилися друзі СПУ, колишні керівники партії, ветерани, афганці. Отже, день Перемоги – це справжнє свято людської єдності, порядності й моралі. Соціалісти також звернулись до військовослужбовців, правоохоронців, учасників бойових дій, побажали їм мирного неба і служби у державі без війни і братовбивства.
Загалом, треба відзначити належну роботу правоохоронців, які забезпечували порядок під час святкових заходів. Але без провокацій не обійшлося. Окрім неадекватної поведінки окремих груп неонацистського толку, кілька молодиків перешкоджали проходженню колони СПУ до Вічного вогню. Провокатори, яким «сподобалася» символіка партії, вирішили взяти кілька прапорців на пам’ять, проте їх швидко вгамували партійці та правоохоронці. Слід відмітити принциповість Сергія Казакова, Юрія Луговського, дії інших товаришів з опору такому свавіллю.


Потік людей до парку Слави в місті Києві не припинявся до пізньої ночі. Нинішні масштаби народного вшанування героїв-визволителів у місті Києві значать явно політичний підтекст, носять широко опозиційний характер до влади. І зміст цього протесту не стільки в площині кабальних тарифів, скільки в антисоціальних, антинародних світоглядах, які насаджується згори, в черговий раз розчиняючи суспільство у небутті брехливої історії.
Соціалістична партія України низько вклоняється ветеранам, які дожили до наших днів, пам’яті воїнів, які захищали нашу землю від загарбників. Допоки зберігається пам’ять про страшні лихоліття тієї доби, люди зможуть чинити опір ідеям фашизму, протидіяти поширенню цієї страшної чуми планетою.

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon