Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • З днем народження Соціалістичної партії України!

  З днем народження Соціалістичної партії України!

  П'ятниця, 26 жовтня 2018, 09:07
 • Зустріч у Кропивницькому

  Зустріч у Кропивницькому

  Субота, 06 жовтня 2018, 12:27
 • Обмін думками з рядовими членами СПУ

  Обмін думками з рядовими членами СПУ

  Неділя, 02 вересня 2018, 10:12
 • Політвиконком у дії

  Політвиконком у дії

  Вівторок, 17 квітня 2018, 07:45

З’їзд СПУ ухвалив рішення про участь у виборах

12 вересня 2015 року в місті Києві відбувся ІІІ етап ХХ з’їзду Соціалістичної партії України.

Заслухавши та обговоривши інформацію Голови СПУ Миколи Садового про суспільно-політичну ситуацію в країні та позицію партії стосовно реформи влади шляхом її децентралізації, посилення повноважень місцевих територіальних громад, відповідно до Закону України «Про місцеві вибори», делегати з’їзду СПУ одноголосно ухвалили рішення про участь місцевих організацій Соціалістичної партії України в місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2015 року.

Керівникам місцевих організацій СПУ доручено в період 21–26 вересня ц.р. провести збори (конференції) місцевих організацій щодо висування кандидатів у депутати у відповідних багатомандатних виборчих округах та кандидатів на посади міських голів.

Центральним керівним органом СПУ, який відповідно до Закону «Про місцеві вибори» погоджуватиме рішення зборів (конференцій) місцевих організацій про висування кандидатів у депутати та кандидатів на посади міських голів, визначено Політраду Соціалістичної партії України.

Особами, уповноваженими посвідчувати своїм підписом копії рішень зборів (конференцій) місцевих організацій про висування кандидатів у депутати та кандидатів на посади міських голів, з’їзд визначив Голову СПУ Миколу Садового та заступників Голови СПУ Василя Сільченка, Степана Бульбу, Петра Тігунова.

З’їзд доручив заступнику Голови СПУ Василю Сільченку не пізніше 18 вересня подати до Центральної виборчої комісії копію рішення з'їзду СПУ про участь у місцевих виборах та копії Свідоцтва про реєстрацію СПУ і Статуту партії, як того вимагає Закон України «Про місцеві вибори».

З’їзд затвердив передвиборчу платформу Соціалістичної партії України, на основі якої кандидати від СПУ на місцевих виборах 2015 року визначатимуть свої програми.

У виступах делегатів та учасників з’їзду звучало занепокоєння стосовно того, що Міністерство юстиції України досі не провело реєстрацію змін у керівництві, а також Програмі та Статуті СПУ, ухвалених 1 серпня 2015 року на ІІ етапі ХХ з’їзду СПУ. Усе це створює передумови для блокування участі СПУ в місцевих виборах 2015 року. У зв’язку з цим з’їзд прийняв відповідну заяву.

Прес-служба Соціалістичної партії України

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon