Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Чи зможемо жити краще?

Сьогодні ми маємо таку ситуацію, коли ніхто не може бути байдужим до тих процесів, які відбуваються в нашій державі.


Окупація Криму, війна на Донбасі, руйнація економіки, безпрецедентна бідність населення, соціальна незахищеність і безправ’я людей — суспільство отримало всі наслідки ліберально-олігархічного правління, причому в такій концентрації, що це вже загрожує безпеці України та її громадянам.
Так, за всі роки незалежності влада в нашій державі змінювалася неодноразово. Але незмінною залишалася її суть і політика, яка нічого спільного з бажанням наших громадян — жити краще й бачити свою країну процвітаючою, не мала.

Тому і маємо закономірний результат: купка капіталістів нестримно збагачується, а народ злидарює. І будь-яке підвищення пенсій і зарплат, між іншим, до гіркоти мінімальних, нічого в житті простих людей не змінить. До того ж усі ці надбавки знову ж таки повертаються можновладцям — через нестримний ріст житлово-комунальних послуг, підвищення цін на ліки, продукти харчування, предмети першої необхідності тощо. І цю цінову вседозволеність ніхто припиняти не збирається, бо це і є ті самі заплановані «відкати» нагору, які ми самі сильним світу цього і постачаємо. Усе відбувається за чітко прорахованою вертикальною схемою. Фінансові потоки течуть від нас у великі кишені й за межі України, купуються місця в парламенті, високі й малі посади, розкошує так звана «еліта» і т.д.
Те, як масштабно і спритно можна дурити цілий народ, показала та ж ваучерна приватизація 90-х років, коли ті, хто будував заводи й фабрики, працював на них, залишились не тільки без обіцяного благополуччя, а й взагалі без роботи. Те ж саме відбулося і з розпаюванням колгоспів, у більшості своїй — колись потужними виробничими структурами, які забезпечували населення вдосталь м’ясом і молоком, причому — за мінімальними цінами.
Сьогодні ж у народу України намагаються відібрати ще й землю, перетворення якої на товар призведе до остаточної втрати села, як колиски української нації і державності.
Соціалісти категорично виступають проти продажу землі. Її власником може бути тільки держава і в жодному разі — не олігархічні клани, які досить швидко, в той чи інший спосіб, переуступлять її іноземним партнерам. Можна здавати землю в оренду, але на умовах власника — держави. При цьому контроль за її використанням, збереженням якісних властивостей грунтів, сплатою податків, дотриманням справедливої соціальної політики на селі повинен бути чітко означений законодавством.
Соціалісти України ставлять за мету добитися саме передачі реальної влади та необхідні можливості її здійснення на благо людей місцевим радам. Усі владці, включаючи керівництво місцевих органів правопорядку та судів, повинні обиратися населенням, підпорядковуватись громаді й перед нею звітувати.
Сподівалися, що після Революції Гідності держава почне змінюватися.
Але ж сьогодні владна система цілеспрямовано перетворюється в авторитарну, де волевиявленню народу взагалі не буде місця. Про це свідчать останні події. Це досить серйозна загроза демократії.
Ми пропонуємо децентралізацію влади, що означає ліквідацію райдержадміністрацій і створення нових рад на місцях із європейськими функціями та можливостями.
Чи реально це? Так, якщо нас підтримає суспільство. Тоді ми отримаємо справедливі стосовно до простих людей закони, зможемо розмежувати бізнес і владу, а ліквідація корупції стане не темою безплідних телешоу, а справою держави. Відійдуть у минуле «відкати», висмоктування бюджету, конвейєри хабарництва і здирництва. Врешті-решт, ми доб’ємося справедливого оподаткування багатства, відновимо права держави на «прихватизаційні» об’єкти. Стратегічні підприємства та галузі, такі як облгази, обленерго, теплокомуноб’єкти - повернуться під контроль держави. І вони вже не диктуватимуть нам завищені і нічим не обґрунтовані тарифи, як це відбувається зараз.
Справедливість мусить бути відновлена в усьому — в зарплаті, в яку слід закладати ціну людської праці, а не економічні показники виробництва, в пенсіях, де зараз різниця між тим, що отримує звичайний пенсіонер і колишній високий чиновник, надзвичайно велика. Всі надходження від приватизації слід направити до Пенсійного фонду, та й самі її результати необхідно ретельно переглянути і зробити відповідні висновки.
Сьогодні людям бракує головного — соціальної справедливості. Вона є, але не у нас, в Україні, а за кордоном. Це в європейських країнах взяли всі кращі соціальні досягнення радянських часів і використали на благо людей. У тій же Швеції, Австрії, Фінляндії, Франції, Німеччині тощо діють соціальні програми, які запроваджувались у нас ще в 70-х роках. На Заході їх зуміли поєднати з ринковою економікою і отримали результат. Ми ж здобуті нами цінності втратили, дозволивши владі діяти так, як їй заманеться — з зиском для себе та за наш рахунок.
Так далі продовжуватись не може. Україна творилася людьми праці, і їм вона й повинна належати. Це стане можливим, коли, беручи приклад з Європи, ми створимо в себе модель нового справедливого суспільства — демократичний соціалізм. І це не просто ідеологія — це життя за новим виміром, визначальними складовими якого є народовладдя, соціальний захист, відкритість та відповідальність.
Впевнений, що соціалісти при широкій підтримці простих людей зможуть добитися ліквідації олігархічного суспільства й передачі влади народу, який повинен стати справжнім, а не декларативним, як зараз, господарем у своїй державі.

Олексій Малиновський

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon