Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Соціалісти Рівного вшанували пам’ять воїнів - визволителів міста

З нагоди 72-ї річниці визволення Рівного від фашистських загарбників 2 лютого ц.р. на військовому меморіалі кладовища “Дубенське” відбулися заходи за участю представників місцевої влади, ветеранів Великої Вітчизняної війни, громадсько-політичних організацій, військових, жителів. 945 довгих і трагічних днів німецької окупації Рівного закінчились подвигом - важкими боями та визволенням, окропленими кров`ю та слізьми за загиблими.

За звільнення Рівного заплачено високу ціну. Бої тут були страшні, фашисти вперто захищали розміщену в Рівному столицю окупованої України. Більше тисячі наших воїнів поховано тільки на цьому кладовищі. Тому 2 лютого для рівнян - день вшанування, день пам`яті, день-реквієм…
Присутні на заходах вислухали виступи ветеранів, згадали славне минуле, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, поклали квіти на Алеї Героїв.
Соціалісти обласного центру традиційно долучилися до цих заходів. З синівською повагою та любов’ю ми пам’ятаємо тих, хто ціною неймовірних зусиль, а іноді і свого життя, звільнив нашу землю від ненависного ворога. Ми, діти переможців, низько вклоняємося світлій пам’яті ветеранів та щиро дякуємо за їх подвиг.
Вінок від рівненських соціалістів покладено до пам’ятника герою - розвіднику Миколі Кузнєцову, який разом з своїми бойовим побратими в роки військового лихоліття боровся тут з фашистськими окупантами.
У той же день у виставковій залі міського будинку культури відбудеться концерт “Фронтова платівка”. У концертній програмі виступили народний хор ветеранів збройних сил і праці «Патріот», місцеві аматорські творчі колективи.

На фото: Соціалісти Рівного на військовому меморіалі кладовища «Дубенське» з полковником Андрієм Мойсеєнком, 92-річним ветераном, який в далекому 1944-му разом з воїнами 1-го Українського фронту визволяв наше місто.

Прес-центр Рівненського обласного комітету СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon