Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Микола Садовий у запорізьких соціалістів

Напередодні Нового року до Запоріжжя завітав Голова Соціалістичної партії України Микола Садовий.

Він зустрівся з першим секретарем Запорізького обкому Валерієм Кузнєцовим, частиною активістів СПУ та зацікавленими журналістами. В ході зустрічі обговорені питання організаційно-партійної роботи, виокремлено частину проблемних питань діяльності партійної організації. Накреслено ряд заходів, щодо активізації роботи первинних організацій, районних, міських, обласного комітету із залучення до лав соціалістів нових членів, вироблення плану діяльності членів партії та прихильників СПУ – депутатів місцевої влади. Звернуто увагу на шляхи подолання кризових явищ, які останнім часом супроводжують СПУ. Зокрема, підбито перші підсумки звернень членів СПУ, райкомів, міськкомів до Міністерства юстиції в зв’язку з порушенням їх Конституційних прав Департаментом реєстраційної служби щодо не взяття до відому рішень другого етапу ХХ з’їзду СПУ по змінах Статуту, Програми, символіки, керівництва СПУ.
Микола Садовий наголосив, що Департамент реєстраційної служби не лише порушує Закон України про звернення громадян і уже 4 місяці не розглядає надані йому документи, а й не надає ніякої відповіді – остаточної чи проміжної. Натомість у в кінці грудня 2015 р. надійшов лист, що СПУ, де запропоновано впродовж 60 днів повинна бути змінена символіка в зв’язку із законом про декомунізацію. Запитується? А як бути з тим реальним фактом, що в СПУ уже 6 років нова символіка: замість образу серпа, молота та книги взята троянда, а червоний колір прапора замінено на малиновий. Про це знає вся Україна і не лише. Крім цього через які окуляри дивляться у Департаменті на надані їм 5 серпня 2015 р. документи по зміні символіки, що не помічають їх. Складається небезпідставне враження, що у Мінюст поступила команда зверху «не пущать», проводиться зачистка владою лівих та лівоцентристів з метою взяти їх лозунги і замінити на ручні від олігархів партії. Відсутність у Верховній раді соціалістів, які завжди виступали і виступають за єдину, неподільну, унітарну державу, уже дається взнаки: це наступ влади на соціальні права та гарантії населення, катастрофічний бюджет на 2016 р., подальший занепад економіки, військові дії. Зупинити, загальмувати такі процеси немає кому. Тоді маємо ситуацію «розв’язаності рук». За такого занепаду економіки України прибутки олігархи можуть мати лише за рахунок Державного та місцевого бюджетів і обкрадання населення через безупинне підняття цін та товари першої необхідності. Тому вони в депутати й пнуться. Про це говорять не лише в Україні, а й члени Соцінтерну, керівники соціалістичних та соціал-демократичних партій Східної та Західної Європи.
На завершення Микола Садовий наголосив, що результати протиправних дій Мінюсту будуть розглянуті на засіданні Політради в середині січня 2016 р. У разі продовження Департаментом порушувати Конституційні права членів СПУ, втручатися у діяльність райкомів, міськкомів, обкомів і в цілому всієї партії розпочнуться масові акції протесту. Терпінню прийшов кінець.
На запитання про відношення до громадського руху «Соціальне Запоріжжя» та спеціального правового режиму для регіонів з складним екологічним станом Микола Садовий відповів наступне. В часи, коли СПУ була присутня у Верховній раді було підготовлено і зареєстровано проект Закону України з проблеми екологічного стану окремих регіонів України. Зрозуміло що у Запоріжжі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Маріуполі вони пов’язані з металургією, Харкові, Одесі, Миколаєві – з машинобудуванням, Кіровограді – видобутком уранової руди та ін. Черга до розгляду такого законопроекту не дійшла. Тодішнє керівництво було зайняте політичним самовлаштуванням, а у народних депутатів від олігархії рука не насмілилася натиснути на кнопку «За». Зрозуміло, що фінансові витрати на поліпшення екологічного стану підприємств і за радянських часів було незначне, а зараз не краще. Обладнання застаріле. Тому проблема не нова і її рано чи пізно доведеться вирішувати не для окремого регіону, а для всієї країни. Ще раз наголошую – проблема є і її необхідно вирішувати для усієї країни.
Щодо громадського руху «Соціальне Запоріжжя», то Політвиконком, Політрада СПУ, Запорізький обком до його створення, підтримки чи не підтримки ніякого відношення не мають. Дана проблема ніде не розглядалася, ніяких постанов, заяв, звернень не приймалося. Якщо окремі члени партії беруть участь у цьому русі, то як громадяни України, вони мають на це право, безумовно у рамках чинного законодавства.

Прес-центр Політради СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon