Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН ПРО КУРС СОЦПАРТІЇ ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНІ ВИБОРИ У ПРОГРАМІ HARD З ВЛАЩЕНКО

  Четвер, 10 травня 2018, 09:03
 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  СОЦІНТЕРН ВІДРЯДИВ БІЛОРУСЬКОГО СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТА СТАТКЕВИЧА ПІДТРИМАТИ ОБ'ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІВИХ

  Середа, 27 вересня 2017, 18:03

Не допустимо рейдерського захоплення СПУ! Неонацизму – НІ!

29 липня 2017 року в Полтаві відбулося розширене засідання Полтавського обласного комітету Соціалістичної партії України та політичної ради Полтавської обласної організації Соціал-демократичної партії.

Відкриваючи засідання, перший секретар Полтавського обкому СПУ Степан Бульба наголосив, що ця подія увійде в історію як початок реального, а не формального об’єднання соціалістів і соціал-демократів у боротьбі проти олігархічного засилля, за краще майбутнє України та її народу.

Із повідомленнями про ситуацію довкола СПУ у зв’язку зі спробами її рейдерського захоплення виступили Степан Бульба та голова президії Міжпартійної координаційної ради СПУ-СДП Володимир Левцун. Лідер СДП народний депутат України Сергій Каплін та керівник Полтавської обласної організації СДП Валерій Прядко ознайомили учасників засідання з ухваленою 15 липня 2017 року на спільному засіданні політрад СПУ і СДП Політичною угодою щодо співпраці і взаємодії між СПУ і СДП та напрямками діяльності обласних організацій СПУ і СДП по її реалізації.

На основі обговорення питань порядку денного одноголосно прийнято резолюцію, у якій, зокрема, зазначено:

«Ми, учасники засідання Полтавського обкому Соціалістичної партії України і політичної ради Полтавської обласної організації Соціал-демократичної партії,заявляємо рішучий протест проти намагань рейдерського захоплення СПУ, яке реалізується за очевидної участі Міністерства юстиції та Міністерства внутрішніх справ України.

Ми розцінюємо такі дії як спробу знищення СПУ – найстарішої української лівоцентристської партії, що сповідує ідеологію європейського - демократичного соціалізму. Поза всяким сумнівом, це є початком наступу на весь лівий рух України.

Особливо тривожить, що для дискредитації лівого руху влада обрала людину, яка не приховує своїх антидемократичних поглядів, більше того – у стилі біснуватого фюрера демонстративно оглашає свої плани збройної розправи з політичними опонентами.

За обставин, що складаються, ми заявляємо про цілковиту підтримку об’єднаних дій керівництва СПУ і СДП, спрямованих на захист Соціалістичної партії України від цинічних рейдерських посягань осіб, котрі ніколи не мали і не мають нічого спільного з благородними принципами демократичного соціалізму.

Ми закликаємо послідовників лівоцентристської ідеї, всіх прихильників соціал-демократії єднатися в боротьбі проти неонацистів і праворадикалів.

Спільними зусиллями захистимо СПУ та об’єднаємо лівий фронт в один потужний рух!»

Засідання партійних активістів Полтавських обласних організацій СПУ-СДП пройшло в атмосфері повного взаєморозуміння, твердої віри в те, що лише об’єднаними зусиллями соціалістів і соціал-демократів можна протистояти наступу олігархії на права людей праці, захистити їхні інтереси, добитися реальних змін на краще.

 

Прес-центр
Полтавської обласної організації СПУ

Фото Людмили Дейни

 


 


 

 

 

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon