Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Люди насамперед

Депутати Кіровоградської міської ради Микола Садовий – перший секретар Кіровоградського обкому Соцпартії України та Олена Костенко – член бюро обкому звітували на засіданні бюро про виконання своїх депутатських програм за 2015 рік.

За рік було подано відповідно 12 та 18 депутатських запитів, 26 та 34 депутатських звернень, надано матеріальної допомоги на суму близько 80 тисяч грн. в основному на лікування онкохворих громадян, дітей. Зокрема, лише у листопаді Микола Садовий надав матеріальні допомогу тяжко хворому викладачу педагогічного університету на суму 27 тисяч грн, ветерану праці, голові Кіровоградської міської організації «Діти війни» в сумі 4 тисяч грн., вчительці міської школи в сумі 2 тисячі грн. Ще 12 особам надана матеріальна допомога за рахунок залучення спонсорських коштів.
Повністю виконана програма соціальних ініціатив, серед яких надання матеріальної допомоги, надання юридичних послуг, перевід гуртожитків підприємств у власність громади міста, ремонт покрівель, асфальтування між будинкових тротуарів, придбання медичних протезів, виділення земельних ділянок для учасників АТО та інше.
Виконана програма соціальних ініціатив: асфальтування доріг, побудова пішохідного моста, збір коштів для АТО, участь у виставках, масових акціях міста тощо.

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon