Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Голова СПУ у Полтавській партійній організації

По завершенню виборів до місцевих рад та після проведення перших сесій Голова Соціалістичної партії України Микола Садовий зустрівся з членами обласного комітету Полтавської обласної організації Соціалістичної партії України.

В ході зустрічі перший секретар Полтавського обкому СПУ Степан Бульба повідомив про результати проведення перших сесій місцевого самоврядування та окреслив основні завдання соціалістів на найближчий період. Незважаючи на умисне блокування владою України участі СПУ у місцевих виборах, соціалісти Полтавщини не зменшили свого впливу у сільських, селищних, міських, обласній радах. Виборці довіряють соціалістам, влада їх боїться. Щодо нового складу обласної ради, то на думку Степана Степановича сучасний склад обласної ради дуже різний, тому працювати в такому середовищі буде дуже складно. 10 фракцій – це дуже важко, адже всіх цих політиків потрібно буде спрямувати на роботу задля блага Полтавщини. В таких умовах депутати-соціалісти мають чітку виважену стратегію дій.
В ході зустрічі другий секретар Полтавського обласного комітету СПУ Олексій Рябоконя, який обраний міським головою м. Пирятина розповів про плани з реалізації проекту співробітництва «Придбання сміттєвоза та контейнерів для покращення матеріально-технічної бази громад. Спільний крок до чистоти довкілля Пирятинського краю». Ініціативу соціалістів району вітав голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, а також делегація міжнародних експертів Проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України».
Своїми планами дій поділилися інші товариші.
Підсумовуючи зустріч Микола Садовий визначив основні завдання Політвиконкому СПУ. До них, насамперед віднесені: подальша нелегка робота з Мінюстом України щодо визнання рішень ХХ з’їзду СПУ; організація співпраці з іншими партіями на предмет розблокування владою діяльності партії; вивчення та поширення досвіду організаційно-партійної роботи Полтавського, Харківського, Рівненського обкомів з питань діяльності членів СПУ у місцевих радах; підготовка до засідання Політради СПУ, де буде визначена проблема оновлення Соціалістичної партії України та інше.

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon