Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Голова СПУ на Харківщині

В приміщенні Харківського обкому Соціалістичної партії України за головуванням першого секретаря Харківського обкому СПУ Олександра Дубінського відбулось засідання круглого столу за участі Голови СПУ Миколи Садового, де обговорено питання щодо ситуації у регіонах після виборів місцевої влади та визначення ролі лівих партій і, зокрема соціалістів у політичному житті України.

В ході дискусії окреслено, що прихід до влади націоналістів, в цілому виборці не вітають. На щойно проведених виборах представники нинішньої влади у Харкові, Одесі, Дніпропетровську та інших областях не знайшли підтримки виборців. Натомість бувші регіонали перегрупувалися у інші власні партії і мають неабияку підтримку. Яскравим прикладом цього є обрання Г.Кернеса мером м. Харкова, О.Вілкула в Дніпропетровську, Г.Труханова в Одесі тощо. Це уже не команда В.Януковича, це нові політичні сили, у яких сутність методів управління залишилися тими ж, що й були за біглого президента. Такого розвитку подій напевне влада не передбачала.
Щодо лівих партій, то вони на нинішньому етапі розвитку зазнали щільного утиску влади. І якщо по КПУ є питання, то влада боїться Соціалістичної партії України, а тому й влаштувала «козні» із затягуванням аж до цього часу прийняття до відому змін до Статуту, Програми, символіки та нинішнього керівництва реєстраційною службою міністерства юстиції України, недопущення СПУ до виборів місцевої влади. Є фактом, що в цьому задіяні вищі керівники держави, у яких є особистісні негативні відносини з колишнім керівництвом партії. Але чому порушуються Конституційні права сотень тисяч членів СПУ та прихильників партії? До цього залучилися і так звані прагматисти-«соціалісти», яких збанкрутіле минуле керівництво протягнуло до партії, як бізнесменів, де превалює власна вигода, а не ідеологічні переконання.
Голова СПУ Микола Садовий наголосив, що влада намагається створити штучний ареол існування лівих в державі в лиці так званої ППС. Влада навіть погодилася, щоб в минулому представники уряду біглого президента і Партії Регіонів у бізнесовому стилі створили цю партію, допустили її до виборів місцевої влади, надіялася на масовий перехід членів СПУ до них.
Обласні організації СПУ не підтримали такої політичної авантюри. натомість на місцях члени СПУ використали можливості пройти до місцевої влади і пройшли. Всупереч всьому практично у всіх областях члени СПУ стали депутатами різних рівнів, сільськими, селищними, міськими головами. З такою категорією партійного активу необхідно працювати на випередження через прогнозування економічної, соціальної, політичної ситуації.
В ході дискусії визначено шляхи більш активної реанімації діяльності СПУ, рекомендовано розглянути на наступному засіданні Політвиконкому Політради СПУ питання щодо узагальнення роботи обласних партійних організацій із запровадження соціальних проектів. Учасники зустрічі поділяють думку, що вирішення соціальних проблем лише силами держави, чи громадянського суспільства, чи бізнесу – неможливо. Рішення слід шукати в консолідації зусиль – в соціальному партнерстві, але з чітко визначеними зонами відповідальності. Такий підхід поділяють соціалісти Харківщини.

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon