Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Міським головою Комсомольська став соціаліст Дмитро Биков

За результатами голосування, оприлюдненими ЦВК, міським головою Комсомольська обрано першого секретаря Комсомольського міського комітету Соціалістичної партії України Дмитра Геннадійовича Бикова.

За Дмитра Бикова проголосувало 9274 мешканців Комсомольська, або 49% виборців, які взяли участь у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року (всього в місті Комсомольську зареєстровано 41243 виборців, з яких 19746, тобто, 47,9%, прийшли на вибори).
Слід зауважити, що у зв’язку з блокуванням нинішньою владою участі СПУ в місцевих виборах 2015 року Дмитро Биков був змушений балотуватися кандидатом на посаду міського голови самовисуванням.
Усього на посаду міського голови Комсомольська претендували сім кандидатів, у тому числі представник Аграрної партії, УКРОПу, ПП «Наш край», Опозиційного блоку та інших політичних сил. Дмитро Биков отримав переконливу перемогу, достатньо сказати, що результат наступного за ним кандидата – лише 13,9% голосів виборців.
Дмитро Геннадійович Биков народився 21 вересня 1971 року в Кишиневі, Молдова. У місті Комсомольську проживає з 1984 року.
У 1993 році закінчив Криворізький гірничорудний інститут за спеціальністю «Відкриті гірничі роботи», отримавши фах «гірничий інженер».
Свій трудовий шлях розпочав учнем слюсаря з ремонту гірничого обладнання на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. Потім працював помічником машиніста екскаватора; гірничим майстром; заступником начальника екскаваторної дільниці; помічником головного інженера з виробництва в кар’єрі – заступником начальника виробничого відділу; начальником екскаваторної дільниці; заступником головного інженера комбінату з вибухових робіт - начальником спеціалізованого цеху виконання вибухових робіт; головним інженером Дніпровського рудоуправління; заступником генерального директора зі стратегічного розвитку ВАТ «Полтавський ГЗК».
Із 2010 року - перший заступник Комсомольського міського голови.
Член Соціалістичної партії України із 2005 року. Делегат кількох з’їздів СПУ.
Має 11 наукових праць та понад 20 патентів на винаходи.
Одружений, має двох синів.
Полтавський обласний комітет Соціалістичної партії України сердечно вітає Дмитра Геннадійовича Бикова з обранням міським головою Комсомольська.
Мешканці Комсомольська зробили правильний вибір, обравши на посаду міського голови молодого, проте вже досвідченого, високоморального і принципового керівника, який не лише добре знає проблеми міста, але й прекрасно розуміє шляхи їхнього вирішення. Спільними з новообраною міською радою зусиллями керівництво міста зможе досягнути хороших успіхів у праці на благо мешканців славного наддніпрянського міста на Полтавщині.

Прес-служба Полтавського обкому СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon