Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38
 • Засідання Політради СПУ

  Засідання Політради СПУ

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:07

Ціновий марафон

Останнім часом цінники на м`ясо-молочні товари вражають. Нещодавно в одній із газеті я прочитала, що наші корівки замість зеленої травиці жують заморську зелень – долари. Тому й такі дорогі у нас сири, молоко, м`ясо. Та хіба тільки ці продукти вже не по кишені злиденним українцям. У мене двоє маленьких діточок – 8 та 5 років. Вони такими очима на ринку дивляться на фрукти, що я геть божеволію. Малина, черешня, смородина витягують з мізерних сімейних бюджетів немалі кошти. Але ж так хочеться, щоб малеча наситилася вітамінами влітку. Морквину і ту купуєш одну, бо коштує вона 10 грн. за кілограм. Мабуть, теж прив`язалася до долара, який міцно тримає її в своїх обіймах.


Навіть привезені з передмістя овочі не по кишені родинам, в яких малі статки. Та замість соціального захисту населення влада спокійно спостерігає за стражданням 80% людей, обіцяючи і подальше подорожчання продукції. Ми в селі здаємо молоко по 3 грн. за літр. Маємо від тримання великої рогатої худоби лише збитки. Бо тварин нагодувати треба, а це теж дорого обходиться. Я вже не говорю про тяжку селянську працю. Теж не дивно, що населення збуває корівок. В череді нині не 80-100 одиниць, а 10 – 15 на велике село. Оце дожились! Тепер ще і за корівники податок маємо платити.
Ми таки терплячий народ – здебільше один одному скаржимось, депутатів «незлим» словом згадуємо, Кабмін. І більше не робимо нічого. Боїмося, що мораторій на продаж землі знімуть, і куплять чужинці нас з потрухами. А чиновники не заступляться, мотивуючи, що бюджет поповнювати треба… Ось тільки можновладці отримують таку зарплатню, що з голоду не змарніють. А прості люди, діти вже відчули справжній геноцид влади на собі.
З осені ще й тарифи нас додушать. Тоді вже точно за Шекспіровським Гамлетом поставим собі запитання: їсти чи не їсти? Мабуть для кожного відповідь зрозуміла, окрім олігархів та володарів високих посад. Цікаво, хіба не вони розкрадають бюджетні кошти, не вони будують собі замки і здають в оренду цілі «власні» під`їзди, відпочивають на морях. Так би й нам жити. Адже земля українська багата природними ресурсами, своїми чорноземами. Шкода, що правителі держави не мають розуму та відповідальності, аби цим багатством вміло розпоряджатися.
Соціальна несправедливість в суспільстві досягла критичного рівня. Тож чекаємо від влади, уряду Гройсмана не проведення реформ за рахунок збіднілості незахищених верств населення, а за рахунок професіоналізму, знищення корупційних схем в управління державою та підвищенням рівня відповідальності за свій народ.
Валентина Мірошниченко, Вовчанський район

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon