Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • 30 років Соціалістичній партії України

  30 років Соціалістичній партії України

  Неділя, 28 листопада 2021, 19:28
 • Засідання Політвиконкому

  Засідання Політвиконкому

  Середа, 20 жовтня 2021, 16:59
 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28

Поліція пообіцяла упродовж тижня ''поставити крапку'' у розслідуванні ''тренінгу'' членів ДВК на 151 окрузі

Юрій Сулаєв, Юрій Бірюков, Сергій Чиж та Сергій Альошкін | Фото: Микола ЛисогорУпродовж тижня поліція має визначитись із результатами розслідування, розпочатого за фактом скандального тренінгу штабу Руслана Богдана з членами дільничної виборчої комісії, відео з якого було оприлюднено у ЗМІ.
Про це сьогодні, 27 липня, під час прес-конференції, повідомив начальник Слідчого управління ГУНП в Полтавській області Сергій Чиж.

- Слідчим управління ГУНП в Полтавській області зареєстроване кримінальне провадження по цьому факту. Слідчі дії проводяться якісно, створена міжвідомча група спільно зі Службою безпеки України і прокуратурою Полтавської області.Проводиться комплекс заходів. Я думаю, не розголошуючи даних досудового розслідування, крапка буде поставлена у найближчі дні, можливо - тиждень. Доказова база уже зібранаі дане кримінальне провадження тримається на контролі керівництва правоохоронних органів області, - розповів Сергій Чиж.
- Там, щоб ви розуміли, проведено більше 30 першочергових слідчих дій одразу, - додав заступник начальника ГУНП в Полтавській області Руслан Бірюков.
Крім того, керівний склад поліції повідомив, що ще не вирішено питання щодо іншого порушення - друку листівок із неправдивою інформацією.

Листівки з негавтивною інформаціюєю про Олексія Рябоконя
- На даний час рішення з цього питання не прийнято в рамках перевірки. Коли буде прийнято рішення, тоді конкретно, вирішимо, - повідомив заступник начальника ГУНП в Полтавській області Сергій Альошкін.
- Там зараз Служба безпеки України проводить слідчі дії і буде винесено рішення. Там буде все чітко, - додав Руслан Бірюков.
Нагадаємо, що наразі відомо, у листівках була негативна інформація щодо тодішнього кандидата у нардепи Олексія Рябоконя та позитивна - про його опонента Руслана Богдана.Поліція вже з’ясувала місце другу листівок.
Єдине, що поліції поки довелося довести до логічного кінця - справа щодо розповсюдження «чорнухи» у Гадячі.

Розповсюдження «чорнухи» у Гадячі
- На даний час 4 адмінпротоколи направлені до суду, але вони ще не розглянуті. 4 особи, які розповсюджували цю агітацію, були затримані у Гадячі, - розповів Сергій Альошкін.
Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon