Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38
 • Засідання Політради СПУ

  Засідання Політради СПУ

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:07

Поліція пообіцяла упродовж тижня ''поставити крапку'' у розслідуванні ''тренінгу'' членів ДВК на 151 окрузі

Юрій Сулаєв, Юрій Бірюков, Сергій Чиж та Сергій Альошкін | Фото: Микола ЛисогорУпродовж тижня поліція має визначитись із результатами розслідування, розпочатого за фактом скандального тренінгу штабу Руслана Богдана з членами дільничної виборчої комісії, відео з якого було оприлюднено у ЗМІ.
Про це сьогодні, 27 липня, під час прес-конференції, повідомив начальник Слідчого управління ГУНП в Полтавській області Сергій Чиж.

- Слідчим управління ГУНП в Полтавській області зареєстроване кримінальне провадження по цьому факту. Слідчі дії проводяться якісно, створена міжвідомча група спільно зі Службою безпеки України і прокуратурою Полтавської області.Проводиться комплекс заходів. Я думаю, не розголошуючи даних досудового розслідування, крапка буде поставлена у найближчі дні, можливо - тиждень. Доказова база уже зібранаі дане кримінальне провадження тримається на контролі керівництва правоохоронних органів області, - розповів Сергій Чиж.
- Там, щоб ви розуміли, проведено більше 30 першочергових слідчих дій одразу, - додав заступник начальника ГУНП в Полтавській області Руслан Бірюков.
Крім того, керівний склад поліції повідомив, що ще не вирішено питання щодо іншого порушення - друку листівок із неправдивою інформацією.

Листівки з негавтивною інформаціюєю про Олексія Рябоконя
- На даний час рішення з цього питання не прийнято в рамках перевірки. Коли буде прийнято рішення, тоді конкретно, вирішимо, - повідомив заступник начальника ГУНП в Полтавській області Сергій Альошкін.
- Там зараз Служба безпеки України проводить слідчі дії і буде винесено рішення. Там буде все чітко, - додав Руслан Бірюков.
Нагадаємо, що наразі відомо, у листівках була негативна інформація щодо тодішнього кандидата у нардепи Олексія Рябоконя та позитивна - про його опонента Руслана Богдана.Поліція вже з’ясувала місце другу листівок.
Єдине, що поліції поки довелося довести до логічного кінця - справа щодо розповсюдження «чорнухи» у Гадячі.

Розповсюдження «чорнухи» у Гадячі
- На даний час 4 адмінпротоколи направлені до суду, але вони ще не розглянуті. 4 особи, які розповсюджували цю агітацію, були затримані у Гадячі, - розповів Сергій Альошкін.
Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon