Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38
 • Засідання Політради СПУ

  Засідання Політради СПУ

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:07

Олексій Рябоконь – справді народний кандидат!

10 червня Центральна виборча комісія зареєструвала другого секретаря Полтавського обкому Соціалістичної партії України, члена Політради СПУ, Пирятинського міського голову Олексія Петровича Рябоконя кандидатом у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 151.


Політвиконком Політради СПУ вітає О.Рябоконя з всенародною довірою виборців одномандатного виборчого округу № 151 щодо реєстрації реєстрації кандидатом у народні депутати.
З цього приводу Голова СПУ М.Садовий привітав Олексія Петровича.
Як відомо, у семи одномандатних виборчих округах, у тому числі в 151-му (з центром у місті Лохвиця Полтавської області), на 17 липня 2016 року призначено проміжні вибори до Верховної Ради України. У зв’язку з цим 8 червня в місті Пирятині відбулися збори представників громадськості Пирятинського, Гребінківського, Чорнухинського, Лохвицького, Гадяцького й Лубенського районів Полтавщини.
Цій події передувало зібрання неформальної ініціативної групи лідерів громадської думки з п’яти районів області. До речі, аби завадити його проведенню, хтось навіть повідомив телефоном про «мінування» будівлі районного будинку культури. Зрозуміло, що ніякої вибухівки МНС-ники не виявили. Було б добре, якби поліція знайшла «жартунів», щоб з’ясувати, хто так злякався ініціативи лідерів громадськості, які вирішили зібратися й обговорити кандидатуру людини, яка стала б гідним представником громади в парламенті.
Наразі з тих кандидатів, кого вже запропонували різні партії й хто пішов самовисуванцем, немає жодного, хто належним чином розумівся б на потребах виборців округу. За гучними популістськими гаслами криються або зовсім невідомі в цих районах особи, або нинішні депутати різних рівнів, з числа тих, хто повсякчас демонструє свою бездіяльність і непрофесійність у вирішенні суспільних проблем, зате добре навчився використовувати статус народного обранця у власних інтересах. Отож, порадившись, лідери громадської думки розсудили: делегувати до Верховної Ради потрібно того, хто має необхідний досвід роботи на різних посадах в органах місцевого самоврядування, хто показав себе як ефективний керівник, досяг реальних результатів, які зробили життя громади кращим. Тому й вирішено було просити міського голову Пирятина Олексія Рябоконя балотуватися на виборах як делегованого громадою кандидата.


Увечері 8 червня в переповненому залі Пирятинського міського будинку дитячої та юнацької творчості зібралися освітяни, керівники та провідні спеціалісти підприємств і установ, посадовці, представники місцевого самоврядування, просто виборці, котрі добре знають Олексія Петровича Рябоконя, аби висловити йому слова щирої підтримки, будучи абсолютно переконаними, що саме він зможе стати ефективним представником 151-го виборчого округу і належним чином захищати інтереси виборців у вищому законодавчому органі країни.

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon