Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Засідання Політради Соціалістичної партії України

  Засідання Політради Соціалістичної партії України

  Середа, 16 серпня 2017, 13:05
 • Вимагаємо припинити рейдерське захоплення Соціалістичної партії України!

  Вимагаємо припинити рейдерське захоплення Соціалістичної партії України!

  Середа, 12 липня 2017, 11:53
 • Ми зберегли нашу СПУ. Настав час роботи з відновлення її авторитету в суспільстві

  Ми зберегли нашу СПУ. Настав час роботи з відновлення її авторитету в суспільстві

  Неділя, 25 червня 2017, 19:39
 • Відбулося засідання Політвиконкому СПУ

  Відбулося засідання Політвиконкому СПУ

  Неділя, 07 травня 2017, 21:04

Олексій Рябоконь – справді народний кандидат!

10 червня Центральна виборча комісія зареєструвала другого секретаря Полтавського обкому Соціалістичної партії України, члена Політради СПУ, Пирятинського міського голову Олексія Петровича Рябоконя кандидатом у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 151.


Політвиконком Політради СПУ вітає О.Рябоконя з всенародною довірою виборців одномандатного виборчого округу № 151 щодо реєстрації реєстрації кандидатом у народні депутати.
З цього приводу Голова СПУ М.Садовий привітав Олексія Петровича.
Як відомо, у семи одномандатних виборчих округах, у тому числі в 151-му (з центром у місті Лохвиця Полтавської області), на 17 липня 2016 року призначено проміжні вибори до Верховної Ради України. У зв’язку з цим 8 червня в місті Пирятині відбулися збори представників громадськості Пирятинського, Гребінківського, Чорнухинського, Лохвицького, Гадяцького й Лубенського районів Полтавщини.
Цій події передувало зібрання неформальної ініціативної групи лідерів громадської думки з п’яти районів області. До речі, аби завадити його проведенню, хтось навіть повідомив телефоном про «мінування» будівлі районного будинку культури. Зрозуміло, що ніякої вибухівки МНС-ники не виявили. Було б добре, якби поліція знайшла «жартунів», щоб з’ясувати, хто так злякався ініціативи лідерів громадськості, які вирішили зібратися й обговорити кандидатуру людини, яка стала б гідним представником громади в парламенті.
Наразі з тих кандидатів, кого вже запропонували різні партії й хто пішов самовисуванцем, немає жодного, хто належним чином розумівся б на потребах виборців округу. За гучними популістськими гаслами криються або зовсім невідомі в цих районах особи, або нинішні депутати різних рівнів, з числа тих, хто повсякчас демонструє свою бездіяльність і непрофесійність у вирішенні суспільних проблем, зате добре навчився використовувати статус народного обранця у власних інтересах. Отож, порадившись, лідери громадської думки розсудили: делегувати до Верховної Ради потрібно того, хто має необхідний досвід роботи на різних посадах в органах місцевого самоврядування, хто показав себе як ефективний керівник, досяг реальних результатів, які зробили життя громади кращим. Тому й вирішено було просити міського голову Пирятина Олексія Рябоконя балотуватися на виборах як делегованого громадою кандидата.


Увечері 8 червня в переповненому залі Пирятинського міського будинку дитячої та юнацької творчості зібралися освітяни, керівники та провідні спеціалісти підприємств і установ, посадовці, представники місцевого самоврядування, просто виборці, котрі добре знають Олексія Петровича Рябоконя, аби висловити йому слова щирої підтримки, будучи абсолютно переконаними, що саме він зможе стати ефективним представником 151-го виборчого округу і належним чином захищати інтереси виборців у вищому законодавчому органі країни.

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon