Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

Тарифи нас вбивають!

Під таким  гаслом   17 березня  в Черкасах  на площі біля Черкаської міської ради пройшов мітинг  місцевої громади з конкретною  вимогою до влади – вжити усіх необхідних заходів для зниження тарифів. Акція  була організована місцевими організаціями соціалістів, КПУ, ВГО «Допомога дітям війни» та була підтримана  обласною  радою профспілок.

 

Відкриваючи мітинг, перший секретар Черкаського  ОК  СПУ Сергій  Малиновський   зазначив,   що чверть століття  тому з'явилася держава Україна з населенням більшими, ніж   в  54 мільйона.   Нас визнали у всьому світі, Україна отримала повну свободу дій по будівництву незалежної, сучасної, процвітаючої держави. Але не маючи власної науково обґрунтованої теорії перетворення країни в державу, не виробивши стратегію будівництва сучасного суспільства, не маючи ефективної системи державного управління, влада і політики кинулися в світ ринкової економіки. «Досягнення»   видно  кожному,  і не озброєним оком: Україна перетворилася в державу непотрібних людей. Соціально-економічне становище України  є світовим парадоксом економічного розвитку незалежної європейської країни, де двадцять п'ять років поспіль проводяться  економічні реформи.                                         

-    На нашій території 23 роки не було ніяких військових дій, ніхто насильно не руйнував наш величезний економічний потенціал. Тоді чому у нас такі  нікчемні підсумки нескінченних реформ?  Змінювалися президенти, прем’єр-міністри (Яценюк 18-й), але нічого не змінюється в житті людей в кращу сторону – вони все більше зубожіють.  Особливо це видно зараз. Ми скотилися до рівня голодного 1994 року. Відбувається це в першу чергу тому, що керували та керують державою олігархічні клани та ті, хто їм прислуговує.

В своїй промові С. Малиновський зазначив,  що треба негайно змінювати систему влади, відсторонити бізнес  від влади.

-   Питання значного збільшення тарифів – це не вимога МВФ, а механізм «дерибану» Держбюджету яценюківським кабміном, коли піднявши ціну на газ в 5,5 рази мільярди гривень через субсидії перетікають в кишені мільйонерів – власників енергокомпаній, - констатував Сергій Петрович.   

Учасники мітингу в своїх виступах зазначали,  що дії влади не направлені на реалізацію інтересів людей,   більшість  сімей не уявляють, як можна сплачувати такі  тарифи  за  послуги  ЖКГ, маючи такі мізерні зарплати та пенсії.

 За словами голови Федерації професійних спілок Черкаської області Петра Шевченка, зниження тарифів – це лише одна із вимог мітингувальників: -    Дійсно, це питання – одне із найболючіших зараз. Люди заслуговують обґрунтованих тарифів та достойні заробітні плати, - сказав Петро Шевченко.

Учасники мітингу одноголосно прийняли Резолюцію, в якій сказано:

Резолюція мітингу - протесту «Тарифи нас вбивають» Черкаської міської громади

На фоні  розвалу економіки, війни  на Донбасі, знецінення національної валюти відбувається  зубожіння населення України, яке набирає катастрофічних темпів.

Уряд на чолі з Прем’єр-міністром А.Яценюком, прикриваючись так званими реформами, вимогами МВФ та «шляхом до Євросоюзу» проводить справжній  геноцид  українського народу. В першу чергу це відбувається шляхом  порушення 22 статті Конституції України.

Особливо відчутно це з огляду на безпідставне різке збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги. Так, в березні 2014 р. КМ України підписав з МВФ Меморандум про збільшення тарифів на газ до 2017 р. в три етапи: травень 2014 р. на 40-60%, травень 2015 р. на 40%, травень 2016 р. на 20%.

Але Кабмін з 1 квітня 2015 р. підвищив газовий тариф одразу в 5,5 раз, довівши його до 7,188 грн. за 1 кубометр, що на 700 грн дорожче, ніж вартість газу російського, та майже в 10 разів дорожче газу українського видобування. Зважаючи на те, що 70% тарифу на опалення складає вартість газу,   тільки  за тепло  люди сплачують суму, більшу за прожитковий мінімум.

Яценюківські телешоу про субсидії – це замаскований «дерибан» Держбюджету, з якого  мільярди гривень  перетікають в кишені мільйонерів – власників енергокомпаній.

Ми вважаємо, що питання зниження тарифів на комунальні послуги має негайно стати пріоритетним для Уряду, а якщо Уряд його не вирішить, ним має зайнятися Верховна Рада на черговому пленарному засіданні.

  Цей геноцид треба припиняти. Треба публічно встановити обґрунтовані тарифи - вони будуть вищими, аніж колись були, однак не такими руйнівними .

З огляду на викладене, учасники мітингу «Тарифи нас вбивають» Черкаської міської громади вимагають:

-          Негайно зменшити тарифи на житлово-комунальні послуги до рівня економічно обґрунтованих;

-          Забезпечити  газопостачання  для потреб населення по цінам видобування українського газу.

-          Повернути пільги на житлово-комунальні послуги всім категоріям громадян;

-          Антимонопольному комітету провести розслідування на предмет зростання тарифів ЖКГ;

-          Ініціювати звернення народних депутатів від Черкащини до Генеральної прокуратури  з заявою про вчинення злочину Прем’єр-міністром А.П.Яценюком , іншими посадовими особами КМ України, передбаченого ст. 185-187 Кримінального кодексу України (пограбування в особливо великих розмірах);

-          Депутатам Черкаської обласної та міської ради, як представникам місцевої територіальної громади підтримати вимоги учасників мітингу на найближчих сесіях рад.

м. Черкаси, 17 березня 2016 р.                                                                              

Прес-служба Черкаського ОК СПУ

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon