Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • Відбулося чергове засідання Політвиконкому СПУ

  Відбулося чергове засідання Політвиконкому СПУ

  Неділя, 10 вересня 2017, 09:03
 • ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

  ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

  Вівторок, 05 вересня 2017, 18:03

ГОЛОВА СОЦПАРТІЇ СЕРГІЙ КАПЛІН ВІДКРИВ ВИЩУ ПАРТІЙНУ ШКОЛУ СПУ ТА ПРЕЗЕНТУВАВ ТІНЬОВИЙ УРЯД ЛІВИХ

Соцпартія почала своє відродження із створення Вищої партійної школи та започаткування Уряду лівих. Дата не випадкова – 7 листопада. Тільки через вивчення уроків 100-літньої історії лівих, через засудження злочинців, що скомпрометували ліві сили, можна сформувати не популістський, а конструктивний новий лівий курс для України.

Зокрема соціалісти вивчатимуть ідеологію, програму Соцпартії, тактики і стратегії виборчої боротьби у Вищій партійній школі СПУ. Лише з її випускників формуватиметься і національний кадровий резерв лівих для Тіньового уряду, формуватиметься та готуватиметься пул регіональних лідерів та кандидатів у владу на всіх рівнях. Обидва проекти 7 листопада презентував голова Соцпартії Сергій Каплін.

Детальніше...

З днем народження, Соціалістична партіє України!

Дорогі товариші однопартійці, шановні співвітчизники - прихильники демократичного соціалізму!

Сердечно вітаю Вас із 26-ю річницею Соціалістичної партії України!

Будучи ровесницею новітньої української незалежності, з перших днів заснування СПУ стала на шлях боротьби за інтереси простих людей-трудівників, проголосивши своєю програмною метою творення суспільства на засадах свободи, справедливості та солідарності – священних принципах європейського демократичного соціалізму.

Детальніше...

Соціалісти у ВР привітали Сергія Капліна з обранням головою СПУ

МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

«ЗА ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ»

Маніфест соціалістів, соціал-демократів

І профспілок України

Чверть століття неоліберальних експериментів в Україні прогнозовано призвели до масового зубожіння і катастрофічного скорочення населення, руйнації соціально-економічної сфери, у глухий кут на шляху розвитку нашої країни, як суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.

Детальніше...

Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

В столице состоялся Всеукраинский съезд социалистов. Более 2000 участников собрались в Октябрьском дворце, чтобы избрать новое руководство старейшей отечественной политсилы - СПУ и провозгласить о создании блока «За простых людей». Делегаты единогласно проголосовали за Сергея Каплина - теперь он возглавляет Соцпартию и поведет новосозданное объединение левых на выборы всех уровней.

Детальніше...

Спільне засідання Політвиконкому СПУ та Політради СДП

Під головуванням М.Садового 9 вересня 2017 р. відбулося спільне засідання Політвиконкому Політради Соціалістичної партії України та Політради Соціал-демократичної партії. Розглянуто та затверджено план підготовки та проведення Об’єднаного з’їзду соціалістів, соціал-демократів та профспілок, який відбудеться 30 вересня 2017 р. Прийнято звернення до усіх лівих та лівоцентристських партій приєднатися до Об’єднаного з’їзду зі створення Блоку соціалістів, соціал-демократів та профспілок з підготовки до наступних виборів Президента України та депутатів усіх рівняв.

Детальніше...

Відбулося чергове засідання Політвиконкому СПУ

У м. Києві 9 вересня 2017 р. відбулося чергове засідання Політвиконкому Політради Соціалістичної партії України. Розглянуто питання про завдання з забезпечення організаційного та юридичного супроводу з проблеми: добитися від Міністерства юстиції України рішення Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 р., яким зобов’язано мінюст взяти до відому рішення ХХ з’їзду СПУ (ліквідація посади Лідера СПУ, зміни до Статуту СПУ, занесення до єдиного державного реєстру Голови СПУ М.Садового).

Детальніше...

Лідери Соціалістичної та Соціал-демократичної партій на Донеччині

Після нелегкого нічного переїзду з Києва до Костянтинівки Донецької області 3 вересня 2017 р. Голова Соціалістичної партії України Микола Садовий та Лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін зустрілися з партійним активом області.

Детальніше...

ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

Третього вересня 2017 р. Голова СПУ Микола Садовий та Лідер Соціал демократичної партії Сергій Каплін – народний депутат України зустрілися з активом Луганської обласної організації СПУ. М.Садовий поінформував присутніх про ситуацію навколо СПУ, що штучно створено вседозволеністю політичний рейдерів Ківою-Петренком-Аваковим. «У партії не існує внутрішніх антагоністичних проблем, немає розколів. Ніхто не побіг ні у ППС Кожари, ні до партії Мороза. У нас немає зрадників. Про це свідчать проведені зустрічі у 20 обласних парторганізаціях СПУ. Проте за СПУ воюють ті, які нездатні будувати правову державу. Раз воюють – значить є у СПУ великі потенціальні можливості».

Детальніше...

Зустріч керівництва Соцпартії з партійним активом у Чернівцях

27 серпня 2017 р. відбулася зустріч партійного активу Чернівецької обласної організації Соціалістичної партії України з заступником Голови СПУ Василем Сільченко та Лідером Соціал-демократичної партії України Сергієм Капліним – народним депутатом України.

Детальніше...

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon