Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • 30 років Соціалістичній партії України

  30 років Соціалістичній партії України

  Неділя, 28 листопада 2021, 19:28
 • Засідання Політвиконкому

  Засідання Політвиконкому

  Середа, 20 жовтня 2021, 16:59
 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28

30 років Соціалістичній партії України

Відбулося чергове засідання Політради Соціалістичної партії України, де підбито підсумки 30-річної діяльності першої в Україні лівоцентристської політичної сили, ровесниці новітньої української незалежності, яка у боротьбі з нинішньою владою змушена захищати право на своє існування. З аналітичною доповіддю виступив Голова СПУ Микола Садовий, який згідно Статуту СПУ обраний ХХ з̕їздом партії, легітимність якого визнано Вищим адміністративним судом України від 13 червня 2017 р. В доповіді зроблено аналіз політичної, економічної, соціальної, правової ситуації у державі.

Детальніше...

Газета Справедливість

 

"Справедливість" №4, листопад 2021

Заява Соціалістичної партії України від 25 листопада 2021 р.

Соціалістична партія України створена навічно

Дорогі друзі, однодумці, товариші!

Політрада Соціалістичної партії України щиро вітає Вас зі святом – 30-ю річницею від дня утворення і зичить Вам міцного здоров̕я, оптимізму, впевненості у своїх силах в нелегкій боротьбі за верховенство принципів соціальної справедливості!

Детальніше...

СОЦПАРТИЯ ЖИВА, ПОКА ЖИВЫ ЕЕ ЗАЩИТНИКИ!

Недавно в социальных сетях мне пришлось прочитать комментарий, автором которого является представитель «Устенко и К.»: «Вы похоронили СПУ, а теперь сопли.». Придется в очередной раз напомнить, кто делал все, чтобы «похоронить» СПУ. Но для начала считаю необходимым вспомнить, что такое «партия»?

Детальніше...

104 річниця Великої Жовтневої соціалістичної Революції

104 роки тому, 7 листопада (25 жовтня за старим стилем) 1917 року в Петрограді було передано владу Радам, виникла держава, що проіснувала сімдесят із лишком років.
Ті, хто знав свято 7 листопада, згадають знамениті та обов'язкові цього дня демонстрації на вулицях міст і сіл тодішньої нашої країни. Напевно, це правильно. Адже ті ж французи впродовж століть ніколи не змінювали День взяття Бастилії, 14 липня для них національне свято Великої французької революції, вони вірні істині: «Поки ми пам'ятаємо минуле, ми маємо майбутнє!»

Детальніше...

Установчому з'їзду Соціалістичної партії України – 30 років

Шановні товариші!

 

26 жовтня 2021 р. виповнилося 30 років з моменту історичної події Установчого з’їзду, на якому було проголошено створення Соціалістичної партії України, то ж дозвольте привітати вас із 30-річним ювілеєм нашої партії. Це був істинний порив людей, які не відмовилися від ідеї соціальної справедливості і зібралися, щоб  проголосити її за основний принцип діяльності лівоцентриської партії. Ми безмежно горді від того, що уже 30 років високо тримаємо цей прапор соціальної справедливості в неймовірних умовах утиску влади та тотальне потурання Законів України. 

Детальніше...

Засідання Політвиконкому

У приміщенні Полтавського обласного комітету Соціалістичної партії України 16 жовтня 2021 р. відбулося виїздне засідання Політвиконкому Політради СПУ. Засідання проходило з використанням он-лайн режиму.

Детальніше...

ВЕДЕНИЕ ПЕРЕГОВОРОВ С «ОРГКОМИТЕТАМИ», ПОДМЕНЯЮЩИМИ РУКОВОДЯЩИЕ ОРГАНЫ СПУ НЕДОПУСТИМО!

ОБРАЩЕНИЕ

Председателя Общественной организации

«Социал-демократическая платформа»

 

На страницах социальной сети «Фейсбук» появилась резолюция круглого стола, проведенного Политической партией «Социалисты». Название (на языке оригинала) неплохое: «Чверть століття Конституції України. Соціальна держава: міфи чи реальність». Да и текст резолюции неплохой! Уверен, что возглавляемая мною Общественная организация «Социал-демократическая платформа» поддержала бы данную резолюцию, если бы не одно НО…

Детальніше...

Заява Голови Соціалістичної партії України

На сторінках фейсбуку за 24 червня 2021 р. появилася резолюція круглого столу Політичної партії «Соціалісти» та Оргкомітету Соціалістичної партії України «Чверть століття Конституції України. Соціальна держава: міфи чи реальність». Проводити заходи – це внутрішня справа будь якої партії. Резолюція підписана Головою політичної партії «Соціалісти» Є.Анопрієнком, хоч у реєстрі Міністерства Юстиції України значиться головою Л.Кожара. Та це не основне, від перестановки доданків сума не змінюється – обидва, згідно їх біографічних даних, із Партії регіонів В.Януковича. Ще у 2014 р. зробили спробу відірвати від Соціалістичної партії України хоч частину обкомів, райкомів, міськкомів – нічого не вийшло.

Детальніше...

Точка зору

Після  розвалу  СРСР  та  реставрації  капіталізму  на  його  території  в  ідеологічній  сфері  відчувається  деякий  вакуум.  Для  відродження  позитивного  погляду  на  історію  соціалісти  України  пропонують  свій  підхід  для  вирішення  цієї  проблеми.  І,  перш  за  все,  щоб  не  заплутатися  в  різних  футурологічних  теоріях,  ми  повинні  ясно  бачити  в  який  час  і  в  якому  світі  ми  живемо.

Детальніше...

З Днем Перемоги!

Дорогі співвітчизники, шановні друзі, ветерани Великої Вітчизняної та Другої світової війни!

 

Минуло 76 років як відгриміли залпи салютів, сповіщаючи світ про закінчення найкривавішої війни, де на долю радянського народу ціною мільйонів життів найкращих своїх синів і дочок випала вирішальна роль у захисті земної цивілізації від жахіть нацизму.

Достойне місце серед переможців по праву належить Українському народові.

Низько вклоняємося пам’яті тих, хто поліг на полі брані, всіх безвинних жертв жорстокої бойні, виражаємо вдячність учасникам війни і трудівникам тилу, які винесли на своїх плечах тягар воєнних лихоліть і відбудували країну в не менш тяжкі повоєнні роки.

Хто з них міг подумати, що коли-небудь їхні нащадки воюватимуть, вбиваючи один одного як найзапекліші вороги?! І заради чого?! В ім’я якої «високої» мети?!

Сьогодні, коли знову гинуть наші воїни і мирні люди, значення миру постає з особливою гостротою. Як і розуміння істини, що війну розпочинають безвідповідальні, дурноголові правителі, але зупиняють – народи, і що злочинні призвідники братовбивчої війни обов’язково постануть перед Судом. І тоді прийде на нашу багатостраждальну землю довгожданий Мир.

Сердечно вітаємо вас із 76-ю річницею Великої Перемоги над нацизмом, з Днем пам’яті та примирення.

Мирного неба усім нам, доброго здоров’я і щасливого довголіття, твердої віри в те, що в усіх українських родинах зрештою запанує злагода і достаток, адже одвічне прагнення нашого народу до миру є непереможним!

 

Від імені Політвиконкому Соціалістичної партії України

Микола САДОВИЙ

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon