Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Щиросердно вітаємо з Новим Роком та Рідвом Христовим!

  Щиросердно вітаємо з Новим Роком та Рідвом Христовим!

  П'ятниця, 29 грудня 2017, 09:03
 • МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТІВ, СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТІВ І ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:07
 • Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Сергея Каплина избрали председателем Соцпартии Украины и выдвинули в Президенты от левых

  Понеділок, 02 жовтня 2017, 18:53
 • ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

  ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

  Вівторок, 05 вересня 2017, 18:03

ГОЛОВА СПУ СЕРГІЙ КАПЛІН В ЕФІРІ ТЕЛЕКАНАЛУ ZIK

Щиросердно вітаємо з Новим Роком та Рідвом Христовим!

Рік, що завершується, став особливим для Соціалістичної партії України. Завдяки тривалій, безпрецедентній боротьбі активістів СПУ за свою партію, за конституційні права мільйонів прихильників ідеї соціальної справедливості на задоволення власних політичних інтересів, за права вільно обирати й бути обраними до представницької влади Вищий адміністративний суд України підтвердив легітимність ХХ з’їзду СПУ і зобов’язав Міністерство юстиції зареєструвати його рішення.

Детальніше...

Частину політради Соціалістичної партії затримали за спробу пройти на прийом до Міністра юстиції

10 членів політради Соціалістичної партії України доставили до Шевченківського райвідділу ГУ Нацполіції Києва після спроби потрапити на прийом до Міністра юстиції України Павла Петренка. Разом із затриманими соціалістами до райвідділку доставили також народного депутата, голову СПУ Сергія Капліна та нардепа Олександра Сугоняко.

Детальніше...

КАПЛІН КАМІНЬ ТОЧИТЬ: СОЦІАЛІСТИ ВИМАГАЛИ ВІД ДЕПУТАТІВ 5000 ПЕНСІЇ-МІНІМАЛКИ І 10000 ГРИВЕНЬ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ

Ліві під Парламентом змушували депутатів підтримати збільшити мінімальну пенсію до 5000 гривень, а зарплатню — до 10000 гривень. Соціалістична партія України, разом із Соціал-демократичною, Партією пенсіонерів та Робітничою партією вийшли під Верховну Раду вимагати підвищення соцстандартів у Бюджеті-2018.

На початку акції сталися невеликі сутички з поліцією — правоохоронці не дозволили протестувальникам розгорнути плакат «За мінімальну пенсію 5000 гривень» біля шлагбауму, через який нардепи заїздять до Парламенту. Вони відтіснили активістів і закрили гасло живим щитом. З кількома протестувальниками сталася штовханина.

Детальніше...

ЯК ДАТИ УКРАЇНЦЯМ 10000 МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТНІ І 5000 ГРН ПЕНСІЇ – СТРАТЕГІЯ ЛІВИХ

Мільйони простих людей України, зараз, приречені на бідність і війну, хвороби та страждання. 70% громадян мріють покинути Україну аби вижити! Причина – принизливо низький рівень пенсій та зарплат, прожитковий мінімум та високі ціни, зокрема тарифи.

Детальніше...

ГОЛОВА СПУ С.КАПЛІН ЗАРЕЄСТРУВАВ У ПАРЛАМЕНТІ СТРАТЕГІЮ ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНИХ ЗАРПЛАТ ТА ПЕНСІЙ БЕЗ ВТРАТ ДЛЯ БЮДЖЕТУ

Встановити мінімальну зарплату на рівні 10 000 гривень, а мінімальну пенсію підвищити до 5 000 гривень  - такі вимоги висунули соціалісти та соціал-демократи на акції протесту під Кабміном в день голосування Урядом за проект бюджету. Утім, міністри вочевидь не схотіли слухати людей і вкотре перенесли засідання. 

Українські ліві сили об'єднуються в єдиний кулак під проводом Сергія Капліна аби домогтися підвищення соціальних стандартів, які не відповідають жодним викликам сучасності. Разом із соціалістами та соціал-демократами на захист прав країнців вийшли представники Партії Пенсіонерів та Робочої партії, окремі профспілкові лідери.

Детальніше...

КАПЛІН: КАБМІН ПЕРЕНІС ЗАСІДАННЯ, ЩОБ ТАЄМНО ПОДІЛИТИ БЮДЖЕТ І НЕ ДАТИ ЛЮДЯМ ЗАСЛУЖЕНІ 10 000 МІНІМАЛКИ ТА 5 ТИСЯЧ ПЕНСІЇ

 

 

 

Мінімальну зарплату – 10 000 грн, мінімальну пенсію – 5000 грн: з такими вимогами під Кабміном зранку зібралися понад півтисячі активістів Соціалістичної партії України, Соціал-демократичної партії, Партії пенсіонерів та Робітничої партії з усієї країни. Про свій бюджетний ультиматум мітингувальники попередили заздалегідь, однак заплановане на цей час засідання Уряду перенесли на вечір. Утім, голова СПУ Сергій Каплін переконаний, що урядовці таки були в будівлі, але сховались від людей.

Детальніше...

ЗМУСИМО УРЯДОВЦІВ ДАТИ УКРАЇНЦЯМ 5 000 ГРН МІНІМАЛЬНОЇ ПЕНСІЇ І 10 000 ЗАРПЛАТИ!

Уряд ховає від українців Бюджет-2018! Норми, проголосовані в першому читанні – не соціальні, а геноцидні. Хто з урядовців зможе вижити на 1700 прожиткового мінімуму і на 3700 гривень мінімальної зарплатні? А людей змушують! Ми не будемо цього терпіти!

Детальніше...

Політвиконком СПУ (листопад 2017)

25 листопада 2017 року у м. Києві відбулось чергове засідання Політвиконкому СПУ. Голова Соціалістичної партії України Сергій Каплін виступив з доповіддю, у якій зробив аналіз діяльності СПУ за жовтень-листопад 2017 р., визначив завдання з реалізації прийнятої на ХХІ з’їзді СПУ постанови.

Детальніше...

ГОЛОВА СОЦПАРТІЇ СЕРГІЙ КАПЛІН ВІДКРИВ ВИЩУ ПАРТІЙНУ ШКОЛУ СПУ ТА ПРЕЗЕНТУВАВ ТІНЬОВИЙ УРЯД ЛІВИХ

Соцпартія почала своє відродження із створення Вищої партійної школи та започаткування Уряду лівих. Дата не випадкова – 7 листопада. Тільки через вивчення уроків 100-літньої історії лівих, через засудження злочинців, що скомпрометували ліві сили, можна сформувати не популістський, а конструктивний новий лівий курс для України.

Зокрема соціалісти вивчатимуть ідеологію, програму Соцпартії, тактики і стратегії виборчої боротьби у Вищій партійній школі СПУ. Лише з її випускників формуватиметься і національний кадровий резерв лівих для Тіньового уряду, формуватиметься та готуватиметься пул регіональних лідерів та кандидатів у владу на всіх рівнях. Обидва проекти 7 листопада презентував голова Соцпартії Сергій Каплін.

Детальніше...

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon