Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Відбулося чергове засідання Політвиконкому СПУ

  Відбулося чергове засідання Політвиконкому СПУ

  Неділя, 10 вересня 2017, 09:03
 • ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

  ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

  Вівторок, 05 вересня 2017, 18:03
 • Засідання Політради Соціалістичної партії України

  Засідання Політради Соціалістичної партії України

  Середа, 16 серпня 2017, 13:05
 • Вимагаємо припинити рейдерське захоплення Соціалістичної партії України!

  Вимагаємо припинити рейдерське захоплення Соціалістичної партії України!

  Середа, 12 липня 2017, 11:53

Спільне засідання Політвиконкому СПУ та Політради СДП

Під головуванням М.Садового 9 вересня 2017 р. відбулося спільне засідання Політвиконкому Політради Соціалістичної партії України та Політради Соціал-демократичної партії. Розглянуто та затверджено план підготовки та проведення Об’єднаного з’їзду соціалістів, соціал-демократів та профспілок, який відбудеться 30 вересня 2017 р. Прийнято звернення до усіх лівих та лівоцентристських партій приєднатися до Об’єднаного з’їзду зі створення Блоку соціалістів, соціал-демократів та профспілок з підготовки до наступних виборів Президента України та депутатів усіх рівняв.

Детальніше...

Відбулося чергове засідання Політвиконкому СПУ

У м. Києві 9 вересня 2017 р. відбулося чергове засідання Політвиконкому Політради Соціалістичної партії України. Розглянуто питання про завдання з забезпечення організаційного та юридичного супроводу з проблеми: добитися від Міністерства юстиції України рішення Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 р., яким зобов’язано мінюст взяти до відому рішення ХХ з’їзду СПУ (ліквідація посади Лідера СПУ, зміни до Статуту СПУ, занесення до єдиного державного реєстру Голови СПУ М.Садового).

Детальніше...

Лідери Соціалістичної та Соціал-демократичної партій на Донеччині

Після нелегкого нічного переїзду з Києва до Костянтинівки Донецької області 3 вересня 2017 р. Голова Соціалістичної партії України Микола Садовий та Лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін зустрілися з партійним активом області.

Детальніше...

ЛУГАНCЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІІЯ ПРОТИ РЕЙДЕРСТВА АВАКОВА-КІВИ

Третього вересня 2017 р. Голова СПУ Микола Садовий та Лідер Соціал демократичної партії Сергій Каплін – народний депутат України зустрілися з активом Луганської обласної організації СПУ. М.Садовий поінформував присутніх про ситуацію навколо СПУ, що штучно створено вседозволеністю політичний рейдерів Ківою-Петренком-Аваковим. «У партії не існує внутрішніх антагоністичних проблем, немає розколів. Ніхто не побіг ні у ППС Кожари, ні до партії Мороза. У нас немає зрадників. Про це свідчать проведені зустрічі у 20 обласних парторганізаціях СПУ. Проте за СПУ воюють ті, які нездатні будувати правову державу. Раз воюють – значить є у СПУ великі потенціальні можливості».

Детальніше...

Зустріч керівництва Соцпартії з партійним активом у Чернівцях

27 серпня 2017 р. відбулася зустріч партійного активу Чернівецької обласної організації Соціалістичної партії України з заступником Голови СПУ Василем Сільченко та Лідером Соціал-демократичної партії України Сергієм Капліним – народним депутатом України.

Детальніше...

Не допустимо рейдерського захоплення СПУ! Неонацизму – НІ!

26 серпня 2017 р. у Будинку профспілок м. Запоріжжя відбулася зустріч активу Запорізької обласної організації Соціалістичної партії України з Головою Соціалістичної партії України Миколою Садовим та Лідером Соціл-демократичної партії Сергієм Капліним – народним депутатом України.

Детальніше...

ХЕРСОНСЬКІ СОЦІАЛІСТИ ЗУСТРІЛИСЯ З ГОЛОВОЮ СПУ М.САДОВИМ ТА ЛІДЕРОМ СДП С.КАПЛІНИМ

Зустріч відкрив перший секретар Херсонського обласного комітету Соціалістичної партії України В.Висовень. Він здійснив аналіз діяльності обласної партійної організації і визначив найближчі завдання.

Детальніше...

З Днем Незалежності!

Шановні співвітчизники, дорогі товариші!

26 років тому Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України, що його підтримав наш народ на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року понад 90-а відсотками голосів.

Ідея державної незалежності приваблювала широкі верстви населення як право бути господарями на своїй землі, вільно жити, сповідувати власні традиції, як спосіб вирішення назрілих соціальних проблем, як шлях до кращого життя.

Детальніше...

Не допустимо рейдерського захоплення СПУ! Неонацизму – НІ!

19 серпня 2017 р. у Кропивницькому відбулася зустріч активу Кіровоградької обласної організації Соціалістичної партії України з Головою Соціалістичної партії України Миколою Садовим та Лідером Соціал-демократичної партії Сергієм Капліним – народним депутатом України. На зустрічі були присутні делегати ХХІ-ї партійної конференції, члени обкому, члени райкомів, міськккомів і представляли 21 районну та 4 міські організації.

Детальніше...

Не допустимо рейдерського захоплення СПУ! Неонацизму – НІ!

18 серпня 2017 р. Миколаївська обласна партійна організація СПУ стала 15-ою , де відбулася зустріч партійного активу з Миколою Садовий – Головою СПУ та Сергієм Капліним – народним депутатом України, Лідером Соціал-демократичної партії. Збори відкрила перший секретар Миколаївського обкому СПУ Тетяна Одінцова. Учасники зустрічі привітали з Днем народження Миколу Садового, що в певній мірі дало поштовх для відвертої розмови у частині виходу з кризи СПУ та створення виборчого блоку СПУ й СДП до наступних президентських виборів та виборів об’єднаних громад.

Детальніше...

Вітаємо з ювілеєм!

З ЮВІЛЕЄМ!!!

 

Серпень один із найщедріших місяців року, тому не дивно, що 20 серпня 1947 року народився такий багатий душею та розумом, багатогранний, талановитий чоловік – Садовий Микола Ілліч. Знаменно, що майже усе своє життя Микола Ілліч присвятив боротьбі за прогрес, справедливість, торжество розуму та демократії у нашій країні.

Багатогранна діяльність Садового Миколи Ілліча, заснована на високому професіоналізмі і порядності, чуйному ставленні до людей, завжди приводила до успішного вирішення всіх завдань, що стояли перед ним. І тому закономірним є той факт, що, пройшовши тернистий життєвий шлях, Микола Ілліч не зрадивши, ані собі, ані своїм переконанням, не йдучи на угоду із совістю, є сьогодні нашим лідером, який впевнено, крок за кроком, веде нас до нових вершин.

Завдяки своїм особистісним якостям, створеній команді однодумців, Садовий Микола Ілліч набув неабиякого авторитету та поваги простих людей, друзів, колег, однодумців, ворогів та опонентів.

Ми маємо честь поздоровити цю порядну людину, справжнього чоловіка, педагога-новатора, видатного науковця, політика, лідера громадського руху Садового Миколу Ілліча з 70-річним ювілеєм. Хочемо побажати міцного здоров’я, гострого розуму, натхнення, удачі, нових досягнень і звершень, перемог  у нелегкій життєвій боротьбі, торжества соціальної справедливості, благополуччя та багато-багато життєвого позитиву .

  

Члени Соціалістичної партії України 

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon