Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

 • Важливі зустрічі Голови СПУ

  Важливі зустрічі Голови СПУ

  П'ятниця, 06 грудня 2019, 19:25
 • На засіданні Політвиконкому

  На засіданні Політвиконкому

  Неділя, 10 лютого 2019, 08:28
 • Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Про основні завдання СПУ на період президентських та підготовки до парламентських виборів 2019 року

  Неділя, 13 січня 2019, 12:52
 • Зустріч: Садовий-Мороз

  Зустріч: Садовий-Мороз

  Четвер, 20 грудня 2018, 17:38

ВЕДЕНИЕ ПЕРЕГОВОРОВ С «ОРГКОМИТЕТАМИ», ПОДМЕНЯЮЩИМИ РУКОВОДЯЩИЕ ОРГАНЫ СПУ НЕДОПУСТИМО!

ОБРАЩЕНИЕ

Председателя Общественной организации

«Социал-демократическая платформа»

 

На страницах социальной сети «Фейсбук» появилась резолюция круглого стола, проведенного Политической партией «Социалисты». Название (на языке оригинала) неплохое: «Чверть століття Конституції України. Соціальна держава: міфи чи реальність». Да и текст резолюции неплохой! Уверен, что возглавляемая мною Общественная организация «Социал-демократическая платформа» поддержала бы данную резолюцию, если бы не одно НО…

Детальніше...

Заява Голови Соціалістичної партії України

На сторінках фейсбуку за 24 червня 2021 р. появилася резолюція круглого столу Політичної партії «Соціалісти» та Оргкомітету Соціалістичної партії України «Чверть століття Конституції України. Соціальна держава: міфи чи реальність». Проводити заходи – це внутрішня справа будь якої партії. Резолюція підписана Головою політичної партії «Соціалісти» Є.Анопрієнком, хоч у реєстрі Міністерства Юстиції України значиться головою Л.Кожара. Та це не основне, від перестановки доданків сума не змінюється – обидва, згідно їх біографічних даних, із Партії регіонів В.Януковича. Ще у 2014 р. зробили спробу відірвати від Соціалістичної партії України хоч частину обкомів, райкомів, міськкомів – нічого не вийшло.

Детальніше...

Точка зору

Після  розвалу  СРСР  та  реставрації  капіталізму  на  його  території  в  ідеологічній  сфері  відчувається  деякий  вакуум.  Для  відродження  позитивного  погляду  на  історію  соціалісти  України  пропонують  свій  підхід  для  вирішення  цієї  проблеми.  І,  перш  за  все,  щоб  не  заплутатися  в  різних  футурологічних  теоріях,  ми  повинні  ясно  бачити  в  який  час  і  в  якому  світі  ми  живемо.

Детальніше...

З Днем Перемоги!

Дорогі співвітчизники, шановні друзі, ветерани Великої Вітчизняної та Другої світової війни!

 

Минуло 76 років як відгриміли залпи салютів, сповіщаючи світ про закінчення найкривавішої війни, де на долю радянського народу ціною мільйонів життів найкращих своїх синів і дочок випала вирішальна роль у захисті земної цивілізації від жахіть нацизму.

Достойне місце серед переможців по праву належить Українському народові.

Низько вклоняємося пам’яті тих, хто поліг на полі брані, всіх безвинних жертв жорстокої бойні, виражаємо вдячність учасникам війни і трудівникам тилу, які винесли на своїх плечах тягар воєнних лихоліть і відбудували країну в не менш тяжкі повоєнні роки.

Хто з них міг подумати, що коли-небудь їхні нащадки воюватимуть, вбиваючи один одного як найзапекліші вороги?! І заради чого?! В ім’я якої «високої» мети?!

Сьогодні, коли знову гинуть наші воїни і мирні люди, значення миру постає з особливою гостротою. Як і розуміння істини, що війну розпочинають безвідповідальні, дурноголові правителі, але зупиняють – народи, і що злочинні призвідники братовбивчої війни обов’язково постануть перед Судом. І тоді прийде на нашу багатостраждальну землю довгожданий Мир.

Сердечно вітаємо вас із 76-ю річницею Великої Перемоги над нацизмом, з Днем пам’яті та примирення.

Мирного неба усім нам, доброго здоров’я і щасливого довголіття, твердої віри в те, що в усіх українських родинах зрештою запанує злагода і достаток, адже одвічне прагнення нашого народу до миру є непереможним!

 

Від імені Політвиконкому Соціалістичної партії України

Микола САДОВИЙ

Зі святом 1 травня.

Шановні товариші, друзі!

Політвиконком Політради Соціалістичної партії України щиро вітає Вас і Ваші родини з Першотравнем – святом  міжнародної солідарності трудящих в боротьбі за свої права, свято вільної праці, яке стало традиційним в усьому світі, як би до цього не відносилися прийдешні політикани в Україні. Цей день відзначається у 143 країнах світу починаючи із Чикагських подій 1886 р., як день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити заможно в мирному, демократичному суспільстві.

Нехай це чудове свято додасть справжнім соціалістам і нашим прихильникам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості.

Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким мир, радість та задоволення! Хай панує злагода та добробут у Ваших оселях!

 

Голова Соціалістичної партії України

Микола Садовий

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем

Шановні жінки!

Політвиконком Соціалістичної партії України щиросердно вітає Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня, днем міжнародної солідарності у боротьбі за відстоювання своїх політичних, економічних та соціальних прав і свобод! Цей день вистражданий віками, починаючи з демонстрації 8 березня 1857 р. у Нью-Йорку робітниць-текстильниць. І не випадково у 1909 року Соцінтерн у Копенгагені проголосив 8 березня Міжнародним жіночим днем – днем солідарності жінок у боротьбі за повні політичні, економічні і соціальні права. Генеральна Асамблея ООН ще у 1977 р. закликала всі держави світу оголосити 8 березня Міжнародним днем прав жінок і миру, де передбачено заклик створювати сприятливі умови для викорінення дискримінації жінок і для їхнього повного й рівноправного залучення до соціального розвитку. Як не прикро, але в Україні ж влада відноситься до 8 березня, а відповідно й до жінок з прохолодою, продовжуючи через лжереформи урізати роками здобуті соціальні здобутки в освіті, охороні здоров’я, пенсійному забезпеченні, трудовому законодавстві та ін. Особливо активною в цьому напрямку є нинішня влада корупціонерів. Ситуація й перспективи подальшого розвитку держави аж ніяк не всиляє надій на покращення долі жінок, а відповідно і всього суспільства. Вихід один – продовжувати боротьбу за людські умови життя, за мир, за надію в майбутнє.

І все ж нехай весняне сонце подарує Вам тепло, а березневий вітер – надію, і щастя, і радість, і тільки добро! Консолідуймося, єднаймося і збудуться всі бажання і плани!

Від імені Політвиконкому СПУ, Голова СПУ М.Садовий

З Новим 2021 роком!

Політвиконком Політради Соціалістичної партії України сердечно вітає обласні комітети, всіх соціалістів і наших прихильників з Новим 2021 роком!

Новорічне свято мимоволі викликає у кожного підсвідому потребу підбити підсумок минаючого року і хоч би в загальних обрисах означити сподівання на рік прийдешній. 2020 рік для більшості громадян України багато радості не приніс, хоч і став уже нашим. Навіть в умовах свідомого, майже 10-річного нищення владою Соціалістичної партії України – партії, що сповідує ідеї соціальної справедливості, нас не можуть витіснити з політичної арени: останні вибори показали, що у різний спосіб наші представники обрані до обласних, міських, районних рад, ОТГ, є сільськими головами, головами районних рад. Тому визначена стратегія дій Політвиконкому є і надалі перспективною.

А наступний рік особливий, рік сподівань, випробувань і … зрушень, думається позитивних.

Політвиконком бажає Вам миру і благополуччя. Ми маємо все зробити, щоб у майбутніх політичних кампаніях наші співвітчизники усвідомили, що вони громадяни, відповідальні за все, що є і що буде в сімʼї, громаді, регіоні, країні. Станеться так, і відкриється перспектива для всіх, адже рік Білого Металевого Бика вимагає твердості рішень, збереження традиційності та працелюбства. Зі святом!!!

 

Голова Соціалістичної партії України М.Садовий

ЗВЕРНЕННЯ

Практичні дії Дніпропетровських соціалістів

ЗВЕРНЕННЯ

до  профспілкових,  ветеранських,  жіночих,  молодіжних  та  інших громадських  організацій  Дніпропетровщини 

 

Наша  країна  переживає  зараз  тяжкі  часи.  Соціально – економічна  криза,  яка  ще  більше  загострилась  через  пандемію  корона вірусу,  призвела  до  спаду  виробництва,  неплатежі  по  зарплатам  досягли  3 млрд.гр.,  скорочується  субсидійний  фонд  при  збереженні  драконівських  тарифів  на  ЖКП,  продовжується  зубожіння  населення  на  фоні  зростання  цін  в  аптеках  та  на  споживчому  ринку,  смертність  вдвічі  перевищує  народжуваність,  молодь,  кваліфіковані  працівники  біжать  у  благополучну    Європу,  породжуючи  в  Україні  глибоку  демографічну  кризу.

Детальніше...

З Днем народження СПУ!

Шановні однопартійці, дорогі співвітчизники!

Політвиконком Політради Соціалістичної партії України щиро вітає всіх справжніх соціалістів і наших прихильників зі знаменним святом – Днем створення Соціалістичної партії України!

Найважливішими цінностями для людей завжди були, є і будуть мир, свобода, рівність, демократія і солідарність. Це основоположні принципи, котрі впродовж 29 років історії сповідує Соціалістична партія України – партія європейського демократичного соціалізму. Так сталося, що сьогодні СПУ – перша в Україні лівоцентристська політична сила, ровесниця новітньої української незалежності, у боротьбі з владою змушена захищати право на своє існування.

Детальніше...

ГДЕ ЛЮДЯМ ВЗЯТЬ 15 ТЫСЯЧ ГРН НА ЛЕЧЕНИЕ ОТ КОРОНОВИРУСА?!

Общественная организация «Социал-демократическая платформа» отреагировала на информацию о приблизительной стоимости лечения короновируса, которая была озвучена на заседании так называемой «громадській раді при Волноваській райдержадміністрації».

Детальніше...

ПОВЫШЕНИЕ СОЦСТАНДАРТОВ ДЛЯ ЛИЦ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ: «ЛУЧ СВЕТА В АНТИСОЦИАЛЬНОМ ЦАРСТВЕ!»

Общественная организация «Социал-демократическая платформа» с одной стороны приветствует повышение социальных стандартов для лиц с инвалидностью. Вступил в силу Закон Украины «О внесении изменений в статью 3 Закона Украины" О государственной социальной помощи лицам с инвалидностью с детства и детям с инвалидностью "по повышению лицам с инвалидностью с детства надбавки на уход». Введение в действие Закона состоится 1 января 2021. Законом устанавливаются новые размеры надбавки на уход лицам с инвалидностью с детства и детям с инвалидностью.

Детальніше...

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon