Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Соціалісти та Верховна Рада України

Позачергові парламентські вибори в Україні відбулися. Не зважаючи на нашу, хоч і недостатню, активність на місцях, Соціалістична партія України залишається позапарламентською. Яким же повинно бути ставлення соціалістів до буржуазного парламенту?

Розуміючи несприйняття більшістю населення класичних положень з цього приводу, пропоную без детальних пояснень один із варіантів партійно-політичної роботи соціалістів в умовах, що склалися. Оскільки значна частина населення, зокрема й Київської області, на виборах підтримала політичні партії «Слуга народу» та «Опозиційна платформа – За життя», то соціалістам в інтересах трудящих доцільно шукати способи співпраці з цими партіями для вирішення нагальних питань сьогодення:

1. Зупинити збройний конфлікт на Донбасі!

2. Відновити поступальний розвиток економіки в інтересах трудящих і на цій основі

3. підвищення добробуту всього населення України.

Якщо з народними депутатами, обраними в одномандатних округах, регіональним та місцевим партійним організаціям під силу організувати співпрацю з окремих питань громадського життя та реалізації правовогозахисту загальновизнаних, життєво значимих інтересів населення, то співпрацю з політичними партіями повинно організовувати керівництво СПУ. Отже, підготовка і проведення Надзвичайного з'їзду соціалістів України для переборення тривалої кризи в СПУ стала ще більш актуальною!

 

С. Лукіянюк

Поділитися

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon